WYBRANE (0)

Łódź - B2Bnet Sp. z o.o.

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na łódzkim rynku działa od 2011 roku. Oferujemy przewóz osób niepełnosprawnych dla szerokiej grupy odbiorców. Dla osób indywidualnych ale też i dla ośrodków, hospicjów i innych instytucji w naszym województwie.

Jesteśmy grupą doświadczonych ludzi. Dzięki temu, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Łodzi. Liczba naszych stałych Klientów przekracza już dziennie 15 osób.

Przewozy osób niepełnosprawnych odbywają się w komfortowych, specjalnie przystosowanych do tego pojazdach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przewóz osób niepełnosprawnychzawsze tam gdzie jest to potrzebne. Nasz baza znajduje się w mieście Łódź jednak realizujemy przewóz osób także w innych miastach.

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na łódzkim rynku działa od 2011 roku. Oferujemy przewóz osób niepełnosprawnych dla szerokiej grupy odbiorców. Dla osób indywidualnych ale też i dla ośrodków, hospicjów i innych instytucji w naszym województwie. Jesteśmy grupą doświadczonych ludzi. Dzięki temu, nasze usługi od wielu lat utrzymują...

OCENA: Ośrodek nie zostął jeszcze oceniony
B2Bnet Sp. z o.o. ul. Gdańska 126/128, 90-520 Łódź, małopolskie
Tel. 732 588 188
Dodatkowy tel. 534 85 85 85
E-mail: kontakt@przewozyosobniepelnosprawnych.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek – Piątek