WYBRANE (0)

Warszawa - "Medi-Trans"

Medi-Trans jest firmą zajmującą się transportem chorych i niepełnosprawnych na terenie Warszawy oraz w innych polskich miejscowościach. Zapewniamy najwyższą jakość usług od chwili zgłoszenia zlecenia, do czasu dostarczenia Klienta we wskazane miejsce. To Państwo pozwalacie nam rozwijać działalność, dlatego skupiamy się na tym, aby wykonywać zadania kompleksowo i zawsze profesjonalnie. 

Pracujemy 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, w związku z czym możecie Państwo zgłaszać się do nas bez względu na porę dnia czy nocy. Korzystamy z pojazdów posiadających doskonałe wyposażenie i obsługiwanych przez specjalistów, potrafiących zareagować w niebezpiecznych sytuacjach. Dzięki szybkości realizowania zleceń, podejmujemy się również skomplikowanych zadań i jesteśmy w stanie zapewniać natychmiastową pomoc osobom, które najbardziej jej potrzebują. 

 

Medi-Trans jest firmą zajmującą się transportem chorych i niepełnosprawnych na terenie Warszawy oraz w innych polskich miejscowościach. Zapewniamy najwyższą jakość usług od chwili zgłoszenia zlecenia, do czasu dostarczenia Klienta we wskazane miejsce. To Państwo pozwalacie nam rozwijać działalność, dlatego skupiamy się na tym, aby wykonywać zadania kompleksowo i zawsze profesjonalnie.  Pracujemy 24 godziny na dobę i 7 dni w...

OCENA: Ośrodek nie zostął jeszcze oceniony
"Medi-Trans" ul. Poborzańska 8/15, 03-368 Warszawa, mazowieckie
Tel. 504-170-772
Dodatkowy tel. 505-031-410
E-mail: meditrans@op.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek – Piątek