WYBRANE (0)
1430 Placówek WRÓć
Polanica Zdrój Sanatorium Malwa ul. Wojska Polskiego 64
57-320 Polanica Zdrój
Ciechocinek Sanatorium Julianówka ul. Widok 10
87-720 Ciechocinek
Duszniki Zdrój Dom Seniora Piastów Gród ul. Zdrojowa 32
57-340 Duszniki Zdrój
Kudowa Zdrój Rezydencja Rydz ul. gen.W. Sikorskiego 12
57-350 Kudowa Zdrój
Jedlina Zdrój Dom dla Osób Starszych „STARZYK” ul. Chojnowskiej 9
58-330 Jedlina Zdrój
Bielawa Dom Pomocy Społecznej ul. Żeromskiego 2
58-260 Bielawa
Niechlów Dom Pomocy Społecznej Wroniniec 59
56-215 Niechlów
Janowice Wielkie Dom Pomocy Społecznej ul. Chłopska 1
58-520 Janowice Wielkie
Kamienna Góra Dom Pomocy Społecznej Szarocin 1
58-400 Kamienna Góra
Nowa Ruda Dom Pomocy Społecznej ul. Parkowa 20
57-402 Nowa Ruda
Bystrzyca Kłodzka Dom Pomocy Społecznej ul. Górna 23
57-500 Bystrzyca Kłodzka
Kłodzko Dom Pomocy Społecznej w Podzamku Podzamek 28
57-300 Kłodzko
Legnica Dom Pomocy Społecznej ul. Grabskiego 11
59-220 Legnica
Legnickie Pole Dom Pomocy Społecznej ul. Benedyktynów 4
59-241 Legnickie Pole
Ruja Dom Pomocy Społecznej "Prząśnik" Brennik 24
59-243 Ruja
Mirsk Dom Pomocy Społecznej ul. Zielona 12
59-630 Mirsk
Krośnice Dom Pomocy Społecznej ul. Kwiatowa 9
56-320 Krośnice
Milicz Dom Pomocy Społecznej ul. Kombatantów 1
56-300 Milicz
Bierutów Powiatowy Dom Pomocy Społecznej Jemielna 15
56-420 Bierutów
Oława Dom Pomocy Społecznej ul. Lwowska 6
55-200 Oława
Bardo Dom Pomocy Społecznej Opolnica 58
57-256 Bardo
Ząbkowice Śląskie Dom Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 3
57-200 Ząbkowice Śląskie
Ziębice Dom Pomocy Społecznej ul. Kościelna 10-12
57-220 Ziębice
Zgorzelec Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" ul. Pułaskiego 11-13
59-900 Zgorzelec
Opolno Zdrój Dom Pomocy Społecznej "Jędrek" ul. Parkowa 2
59-922 Opolno Zdrój
Bydgoszcz Dom Pomocy Społecznej "Słoneczko" ul. Gałczyńskiego 2
85-322 Bydgoszcz
Bydgoszcz Dom Pomocy Społecznej "Jesień Życia" ul. Mińska 15a
85-442 Bydgoszcz
Grudziądz Dom Pomocy Społecznej ul. Parkowa 12
86-300 Grudziądz
Gniewkowo Dom Pomocy Społecznej Warzyn 1
88-140 Gniewkowo
Wielgie Dom Pomocy Społecznej ul. Nowa Wieś 1
87-603 Wielgie
Jeziora Wielkie Dom Pomocy Społecznej Siemionki 13
88-324 Jeziora Wielkie
Nakło Nad Notecią Dom Pomocy Społecznej ul. Parkowa 8
89-100 Nakło Nad Notecią
Brzuze Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" Ugoszcz 30
87-521 Brzuze
Kamień Krajeński Dom Pomocy Społecznej ul. Podgórna 2
89-430 Kamień Krajeński
Chełmża Dom Pomocy Społecznej Browina 57
87-140 Chełmża
Dobrzejewice Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" Dobrzejewice
87-123 Dobrzejewice
Toruń Dom Pomocy Społecznej ul. Szosa Chełmińska 220
87-100 Toruń
Raciąż Dom Pomocy Społecznej Wysoka 16
89-502 Raciąż
Kowal Dom Pomocy Społecznej ul. Kopernika 19
87-820 Kowal
Włocławek Dom Pomocy Społecznej "Na Skarpie" ul. Dobrzyńska 102
87-800 Włocławek
Włocławek Dom Pomocy Społecznej ul. Nowomiejska 19
87-800 Włocławek
Barcin Dom Pomocy Społecznej ul. Polna 30
89-190 Barcin
Janowiec Wlkp Dom Pomocy Społecznej Tonowo 52
88-430 Janowiec Wlkp
Żnin Dom Pomocy Społecznej Podobowice 49
88-404 Żnin
Biała Podlaska Dom Pomocy Społecznej Kozula
21-500 Biała Podlaska
Biłgoraj Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce Teodorówka 1
23-400 Biłgoraj
Biłgoraj Dom Rodzinny w Biłgoraju ul. Zielona 95
23-400 Biłgoraj
Józefów Dom Pomocy Społecznej Prefabet 5
23-460 Józefów
Okszów Dom Pomocy Społecznej Nowiny
22-105 Okszów
Janów Lubelski Dom Pomocy Społecznej ul. Wiejska 12
23-300 Janów Lubelski
Kraśniczyn Dom Pomocy Społecznej Kolonia Surhów 3
22-310 Kraśniczyn
Krasnystaw Dom Pomocy Społecznej ul. Kwiatowa 1
22-300 Krasnystaw
Urzędów Dom Pomocy Społecznej Popkowice 1
23-250 Urzędów
Kock Dom Pomocy Społecznej im. M. Rataja w Kocku ul. T. Kościuszki 1
21-150 Kock
Jelenia Góra TRANS MEDICAL ASSISTANCE, Zbigniew Szawłowski ul Oś. Robotnicze 39/1
58-506 Jelenia Góra
Wrocław PIOTRANS ul. Aleja Karkonoska 59
53-015 Wrocław
Strzelin "Przewozy Osobowo-Sanitarne" Nowacki Roman Ul. Jana Krasińskiego 7A
57-100 Strzelin
Bolesławiec Medical-Rescue Paweł Rogojsza ul. Mostowa 26
59-700 Bolesławiec
Janików "Specjal-Trans" S.C. Stefana Batorego 8a
55-200 Janików
Lipno Medica Transport & Serwices, EURO MED Maciej Mrozowski Os.Jagiellonów 1 m. 25
87-600 Lipno
Grudziądz MediTrans Transport Medyczny i Osobowy mgr Tomasz Chomicz Droga Kaszubska 28
86-300 Grudziądz
Golub-Dobrzyń "Promed" Przedsiębiorstwo Usługowe Jerzy Prądzyński Modrzewionwa 10
87-400 Golub-Dobrzyń
Bydgoszcz Centrum Integracji Społecznej ul. Smoleńska 43
85-871 Bydgoszcz
Lublin "Trans Medic" Sp.j. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe ul. Kunickiego 46
20-412 Lublin
Lublin "Tommy Medical" Transport Medyczny ul. Lubartowska 71a
20-123 Lublin
Lublin "Triomed" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kolumna Transportu Sanitarnego ul. Diamentowa 4
20-447 Lublin
Lubartów Diamed Monika Niebrzegowska ul. Popiełuszki 5/32
21-100 Lubartów
Suchowola-Kolonia Transport Pasażerski Jolanta Markiewicz Suchowola-Kolonia 49
22-442 Suchowola-Kolonia
Przewóz Łużycka Spółdzielnia Socjalna Piotrów 2
68-132 Przewóz
Łódź Dasmed Transport Medyczny i Sanitarny ul. Sosnowa 14
93-102 Łódź
Łódź "Medab" NZOZ ul. Sojczyńskiego-Warszyca 3/5
91-812 Łódź
Łódź Medax-Trans s.c. ul. Brzezińska 5/15
92-103 Łódź
Kraków Trans-med Pogotowie Ratunkowe, Stanisław Kwiatkowski ul. Łazarza 17
31-530 Kraków
Kraków UMT Usługi Medyczno-Techniczne Michał Kurowski ul. Białoruska 6 /118
30-638 Kraków
Oświęcim NZOZ VANMED S.C. ul. Wysokie Brzegi 2
32-600 Oświęcim
Kraków RADIO – TAXI PARTNER SP. Z O.O. ul. Władysława Jagiełły 20/1
31-711 Kraków
Łódź B2Bnet Sp. z o.o. ul. Gdańska 126/128
90-520 Łódź
Warszawa Domedica ul. Chmielna 106b/11
00-801 Warszawa
Grodzisk Mazowiecki "Trans-Maj" Przewóz Osób Chorych ul. Słowackiego 36
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Warszawa "Medi-Trans" ul. Poborzańska 8/15
03-368 Warszawa
Tłuszcz Sław-Med Sławomir Boguszewski ul. Narutowicza 17
05-240 Tłuszcz
Warszawa Wlatrans Usługi Transportowe Janusz Wlaźlik ul. Ogrodowa 49 m. 94
00-873 Warszawa
Warszawa Air Med Escort Krakowskie Przedmieście 79
00-071 Warszawa
Piastów ARTRANS ul. Kasprowicza 7c
05-820 Piastów
Warszawa Emermed Dorota Pisarczyk ul. Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa
Warszawa Gama Marek Samborski ul. Słomińskiego 19 m. 109
00-195 Warszawa
Raszyn-Rybie "Jan-Trans" Transport Medyczny Ul. Krucza 6
05-090 Raszyn-Rybie
Warszawa Maciej Kwasiuk M-Med ul. Buńczuk 2
02-267 Warszawa
Warszawa "Madmed" Sebastian Madejski ul. Stalowa 35
03-425 Warszawa
Warszawa "Medicor" Transport Sanitarny ul. Zaruskiego 6
00-468 Warszawa
Warszawa "Mf Trans" Usługi Transportowe Marek Frelik Al. Stanów Zjednoczonych 53, piętro V pok 509 (wjazd od ul. Spalinowej)
04-028 Warszawa
Warszawa Modus Ambulans Al. Komandosów 6/5
04-485 Warszawa
Warszawa Przewozy Chorych Janusz Piskorowski ul. Pawińskiego 28 m. 62
02-106 Warszawa
Kobyłka "TP-Trans" Usługi Przewozowe Transport Sanitarny Orzeszkowej 10
05-230 Kobyłka
Pruszków Mańko Paweł Przewóz Osób Niepełnosprawnych Zacisze 41
05-800 Pruszków
Warszawa Agamed Trans Transport Medyczny i Sanitarny ul. Wąwozowa 1/38
02-796 Warszawa
Warszawa GMBUS - Przewóz osób niepełnosprawnych, Grzegorz Majewski ul. Okulickiego 2 lok. 45
03-984 Warszawa
Warszawa MKM Trans sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 53, pok. 510 piętro V
04-028 Warszawa
Kędzierzyn-Koźle Medicgarden Centrum Szkoleniowo-Wykonawcze Anna Matuszak Rynek 12/3
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Nysa "Szczerbowski" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Szczerbowski ul. Rodziewiczówny 34,
48-303 Nysa
Gdańsk Medica Grażyna Tubis ul. Piaskowa 10 lok. 45
80-025 Gdańsk
Starogard Gdański Gregor Trans" Grzegorz Chudzik ul. Norwida 2
83-200 Starogard Gdański
Gdańsk Salvomed Kolumna Transportu Sanitarnego Sp. z o.o. ul. Krynicka 1
80-393 Gdańsk
Pruszcz Gdański "GUCIO" Janusz Klicner ul. Korzeniowskiego 52
83-000 Pruszcz Gdański
Tychy „WOMA” WOJCIECH PUC ul. Bażancia 27
43-100 Tychy
Wodzisław Śląski Firemed Mateusz Kaczmarek ul. Bojowników 52
44-313 Wodzisław Śląski
Bielsko-Biała "Medical Point" S.C. Tomasz Grabda i Paweł Pełka ul. Ikara 16 /18
43-382 Bielsko-Biała
Hażlach Popek Zbigniew Usługi Przewozowe Pogwizdowska 26
43-419 Hażlach
Rybnik "Transmed" Katarzyna Zaik ul. Poremby 14
44-213 Rybnik
Mniów N.Z.O.Z. Supramed-Trans Jan Jacek Miśta ul. Centralna 55
26-080 Mniów
Kielce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Transmed ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce
Bartków LM-Ratownik Leszek Mączka Bartków 40
26-050 Bartków
Skarżysko-Kamienna Tmn-Reha Polska Latos Wojciech ul. Rejowska 99
26-100 Skarżysko-Kamienna
Sitkówka Nowiny OchronaMedyczna Kowala 89c
26-052 Sitkówka Nowiny
Elbląg NZOZ Elmedcar Marcin Maludziński ul. Komeńskiego 35
82-300 Elbląg
Wysogotowo Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Taximl" Milcia Łakatosz ul. Wierzbowa 185 a
62-081 Wysogotowo
Koszalin "Medica" NZOZ Ratownictwo Medyczne ul. Kolejowa 71
75-108 Koszalin
Gryfino "Czekan" Firma Przewozowa Zdzisław Czekan ul. Łużycka 130
74-100 Gryfino
Polanica Zdrój Wielka Pieniawa Parkowa 4
57-320 Polanica Zdrój
Świeradów Zdrój Dom Zdrojowy Uzdrowisko Świeradów Konstytucji 3 Maja 1
59-850 Świeradów Zdrój
Duszniki Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Zimowit Chopina 3
57-340 Duszniki Zdrój
Szczawno Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia Ofiar Katynia 3-5
58-310 Szczawno Zdrój
Szczawno Zdrój Sanatorium Dom Zdrojowy Kolejowa 14
58-310 Szczawno Zdrój
Świeradów Zdrój Centrum Rehabilitacji Czerniawa Zdrój ul. Spadzista 1-3
59-850 Świeradów Zdrój
Świeradów Zdrój Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & SPA Spadzista 2
59-850 Świeradów Zdrój
Cieplice - Jelenia Góra Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. P. Ściegiennego 5/7
58-560 Cieplice - Jelenia Góra
Kudowa Zdrój SP ZOZ Sanatorium BRISTOL MSWiA Okrzei 1
57-350 Kudowa Zdrój
Duszniki Zdrój NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK Wojska Polskiego 17
57-340 Duszniki Zdrój
Cieplice - Jelenia Góra SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSW "Agat" Cervi 14
58-560 Cieplice - Jelenia Góra
Szczawno Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka" Wojska Polskiego 5
58-310 Szczawno Zdrój
Kudowa Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Verde Montana 1 Maja 25 A
57-350 Kudowa Zdrój
Szczawno Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Anka Uzdrowisko Szczawno - Jedlino S.A. Wojska Polskiego 6
58-310 Szczawno Zdrój
Szczawno Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Cis Uzdrowisko Szczawno - Jedlina S.A. H. Sienkiewicza 5
58-310 Szczawno Zdrój
Lądek Zdrój Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. Wolności 4
57-540 Lądek Zdrój
Lądek Zdrój 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny Plac Mariański 7/8
57-540 Lądek Zdrój
Lądek Zdrój Szpital Rehabilitacyjny "Stanisław" Wolności 2a
57-540 Lądek Zdrój
Szklarska Poręba Centrum Rehabilitacji Rolników Kopernika 14
58-580 Szklarska Poręba
Lądek Zdrój Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny TROJAN Leśna 4a
57-540 Lądek Zdrój
Ciechocinek 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Wojska Polskiego 5
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami" im. Jana Pawła II Warzelniana 7
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami" im. Jana Pawła II Warzelniana 7
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSW "Orion" w Ciechocinku Warzelniana 1
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Dom Zdrojowy - Uzdrowisko Ciechocinek S.A. Leśna 3
87-720 Ciechocinek
Inowrocław Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. Solankowa 77
88-100 Inowrocław
Ciechocinek POLEX-RUCH Sanatorium Uzdrowiskowe Lorentowicza 4
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Uzdrowiskowe Krystynka Polna 16
87-720 Ciechocinek
Aleksandrów Kujawski Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Ciechocinku Oddział Zamiejscowy Narutowicza 12
87-720 Aleksandrów Kujawski
Ciechocinek Sanatorium Eden Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny Słońska 15
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Gracja Wojska Polskiego 3
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Julianówka Widok 10
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Uzdrowiskowe Staszica 8
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Uzdrowiskowe Promień Nieszawska 22
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Uzdrowiskowe Wrzos Leśna 2
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność Warzelniana 4
87-720 Ciechocinek
Inowrocław Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego Przy Stawku 12
88-100 Inowrocław
Inowrocław Sanatorium Uzdrowiskowe Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej OAZA Spółka z o.o. Świętokrzyska 76
88-100 Inowrocław
Ciechocinek Pensjonat Uzdrowiskowy Dom Zdrowia Lila Marii Konopnickiej 37
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Villa Park - Hotel Klinika Zdrowia i Urody Warzelniana 10
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy Perełka Lorentowicza 8
87-720 Ciechocinek
Inowrocław NZOZ Centrum Uzdrowiskowe ENERGETYK Sp. z o.o. Wilkońskiego 2
88-100 Inowrocław
Ciechocinek Łazienki II Resort Medical & SPA Raczyńskich 6
87-720 Ciechocinek
Ciechocinek Hotel Uzdrowiskowy St. George Wojska Polskiego 2
87-720 Ciechocinek
Włocławek Specjalistyczny Szpital Rehabilitacyjny Barska Sp. z o.o Barska 13
87-800 Włocławek
Nałęczów Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów S.A. Al.St. Małachowskiego 5
24-140 Nałęczów
Nałęczów Sanatorium ZNP Głowackiego 7
24-140 Nałęczów
Nałęczów Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik Górskiego 14
24-140 Nałęczów
Nałęczów Sanatorium Uzdrowiskowe CICHE WĄWOZY Głowackiego 12
24-140 Nałęczów
Krasnobród Samodzielne Publiczne Sanatorium Rehabilitacyjne im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie Sanatoryjna 1
22-440 Krasnobród
Nałęczów Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie Górskiego 6
24-140 Nałęczów
Łask - Kolumna Columna Medica Wakacyjna 8
98-100 Łask - Kolumna
Uniejów INSTYTUT ZDROWIA CZŁOWIEKA - UZDROWISKO UNIEJÓW PARK Zamkowa 7
99-210 Uniejów
Wysowa Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe"Glinik" Wysowa-Zdrój 101
38-316 Wysowa Zdrój
Kraków Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. Z o.o. Kąpielowa 70
30-698 Kraków
Bochnia Uzdrowiskowa Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. Solna 2
32-700 Bochnia
Krynica Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda Piłsudskiego 42
33-380 Krynica Zdrój
Bukowina Tatrzańska RYSY Centrum Wypoczynku i Rekreacji ul. Leśna 20
34-530 Bukowina Tatrzańska
Krynica Zdrój Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Lwigród Nitribitta 6
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Mielec" Pułaskiego 73
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Dom Wczasowy "Beskid" Piękna 17
33-380 Krynica Zdrój
Wieliczka Uzdrowisko Kopalnia Soli "Wieliczka" Park Kingi 1 bud. I
32-020 Wieliczka
Wysowa Zdrój Uzdrowisko Wysowa S.A. - Sanatorium Uzdrowiskowe Biewena Wysowa-Zdrój 107
38-316 Wysowa Zdrój
Żegiestów Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "WIKTOR" Cechini Łopata Polska 46
33-360 Żegiestów Zdrój
Szczawnica Kompleks Hotelowo - Sanatoryjny Spa Budowlani Zdrojowa 27
34-460 Szczawnica
Szczawnica Pienińska Uzdrowiskowa Klinika Rehabilitacji i Leczenia Bólu ul. Zdrojowa 4
34-460 Szczawnica
Zakopane Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "MARZENIE" Stara Pardałówka 1
34-500 Zakopane
Krynica Zdrój Sanatorium Energetyk Jana Kiepury 2a
33-380 Krynica Zdrój
Szczawnica Sanatorium Papiernik Zdrojowa 26
34-460 Szczawnica
Muszyna KORONA Sanatorium Uzdrowiskowe Mściwujewskiego 2
33-370 Muszyna
Krynica Zdrój Sanatorium MSWiA Continental Nitribitta 4
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Abaton Cicha 4/6
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Sanatorium "Nad Kryniczanką" Ebersa 2-4
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Watra Piękna 19
33-380 Krynica Zdrój
Muszyna Sanatorium Uzdrowiskowe "Wiarus" Zlockie 79
33-370 Muszyna
Piwniczna Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Limba" Krynicka 3
33-350 Piwniczna Zdrój
Szczawnica Sanatorium Uzdrowiskowe Hutnik Połoniny 13
34-460 Szczawnica
Krynica Zdrój Sanatorium "Leśnik - Drzewiarz" Podgórna 1
33-380 Krynica Zdrój
Rabka-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Jagiellonka Brzozowa 6
34-700 Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Świt Brzozowa 1
34-700 Rabka-Zdrój
Muszyna Sanatorium Rehabilitacji Uzdrowiskowej "Revita" Zielona 3
33-370 Muszyna
Rabka-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Leśne Wzgórze Pasieczna 4
34-700 Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Rabczański-Zdrój Roztoki 7
34-700 Rabka-Zdrój
Krynica Zdrój SANATORIUM "PATRIA" - Uzdrowisko Krynica-Żegiestów Pułaskiego 35
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój SANATORIUM "NOWY DOM ZDROJOWY" - Uzdrowisko Krynica-Żegiestów Nowotarskiego 7
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój SANATORIUM "STARY DOM ZDROJOWY"- Uzdrowisko Krynica-Żegiestów Nowotarskiego 2
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój SANATORIUM "NOWE ŁAZIENKI MINERALNE"- Uzdrowisko Krynica-Żegiestów Piłsudskiego 2
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Dom Wypoczynkowo-Leczniczy Jagiellonka Piłsudskiego 24
33-380 Krynica Zdrój
Muszyna Instytut Zdrowia Człowieka - Uzdrowisko Muszyna nad Popradem Mściwujewskiego 1
33-370 Muszyna
Muszyna EOVITA sp. z o.o. w Warszawie Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem Złockie 80
33-370 Muszyna
Rabka-Zdrój Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy " CEGIELSKI" Na Banię 42
34-700 Rabka-Zdrój
Szczawnica Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy ZNP "Nauczyciel" Połoniny 14
34-460 Szczawnica
Krynica Zdrój Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Familijny" Pułaskiego 26
33-380 Krynica Zdrój
Krynica Zdrój Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Damis Pułaskiego 71/1
33-380 Krynica Zdrój
Rymanów Zdrój Pawilon Gołąbek - UZDROWISKO RYMANÓW S.A. Zdrojowa 48
38-481 Rymanów Zdrój
Zakopane Ośrodek Sportowo-Rehabilitacyjno-Szkoleniowy "Palace" Chałubińskiego 7
34-500 Zakopane
Wysowa Zdrój zdrowisko Wysowa S.A. - Szpital Uzdrowiskowy Beskid Wysowa Zdrój 98
38-316 Wysowa Zdrój
Wysowa Zdrój Instytut Zdrowia Człowiek - Uzdrowisko Wysowa Nad Parkiem Wysowa 95
38-316 Wysowa Zdrój
Rytro Jantar – Gościniec Ryterski Rytro 302
33-343 Rytro
Sękowa Ośrodek Wczasowo-Leczniczy w Wapiennem Wapienne 45
38-307 Sękowa
Konstancin-Jeziorna Uzdrowisko Konstancin-Zdrój Wierzejewskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
Głuchołazy Ośrodek Formacyjno - Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Skowronek Gen.Wł.Andersa 74
48-340 Głuchołazy
Suchy Bór NZOZ Zespół Ośrodków Rehabilitacji Leczniczej z siedzibą w Suchym Borze - Opolski Ośrodek Rehabili Pawlety 1a
46-053 Suchy Bór
Kamień Śląski Zespół Turystyczno-Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Caritas Diecezji Opolskiej "SEBASTIANEUM SILESIACUM" Parkowa 1B
47-325 Kamień Śląski
Polańczyk Sanatorium Uzdrowiskowe AMER-POL Zdrojowa 27
38-610 Polańczyk
Polańczyk Sanatorium Uzdrowiskowe Atrium Zdrojowa 28
38-610 Polańczyk
Iwonicz Zdrój Górnicze Sanatorium Związkowe - GÓRNIK Księdza Jana Rąba 3
38-440 Iwonicz Zdrój
Horyniec Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Bajka Sobieskiego 3
37-620 Horyniec Zdrój
Iwonicz Zdrój Sanatorium "WISŁA MARGOT" Ks. Jana Rąba 24
38-440 Iwonicz Zdrój
Iwonicz Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Piast" Kulczyńskiego 5
38-440 Iwonicz Zdrój
Polańczyk Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL Zdrojowa 23
38-610 Polańczyk
Rymanów Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Stomil" Świerkowa 1
38-481 Rymanów Zdrój
Iwonicz Zdrój Sanatorium "Stare Łazienki" Plac Karola i Józefa 3
38-440 Iwonicz Zdrój
Polańczyk Sanatorium Uzdrowiskowe "PLON" Zdrojowa 32
38-610 Polańczyk
Polańczyk Sanatorium Uzdrowiskowe SOLINKA ul. Zdrojowa 16
38-610 Polańczyk
Polańczyk Sanatorium Uzdrowiskowe SOLINKA ul. Zdrojowa 16
38-610 Polańczyk
Rymanów Zdrój Sanatorium "Anna" - UZDROWISKO RYMANÓW S.A. Leśna 2
38-481 Rymanów Zdrój
Iwonicz Zdrój SANATORIUM "USTRONIE" - Uzdrowisko Iwonicz S.A. Al.Torosiewicza 4
38-440 Iwonicz Zdrój
Iwonicz Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Stomil-Ziemowit" Kulczynskiego 7
38-440 Iwonicz Zdrój
Rymanów Zdrój Sanatorium "Staś"- UZDROWISKO RYMANÓW S.A. Zdrojowa 48
38-481 Rymanów Zdrój
Iwonicz Zdrój POD JODŁĄ - Sanatorium Uzdrowisko Iwonicz S.A. Al. Torosiewicza 1
38-440 Iwonicz Zdrój
Rymanów Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Maria" - UZDROWISKO RYMANÓW S.A. Wyspiańskiego 5
38-481 Rymanów Zdrój
Iwonicz Zdrój SANATORIUM "BIAŁY ORZEŁ" - Uzdrowisko Iwonicz S.A. Al. Torosiewicza 4
38-440 Iwonicz Zdrój
Horyniec Zdrój Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Sanatoryjna 2
37-620 Horyniec Zdrój
Horyniec Zdrój Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. Sanatoryjna 3
37-620 Horyniec Zdrój
Iwonicz Zdrój Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS ks. Jana Rąba 22
38-440 Iwonicz Zdrój
Iwonicz Zdrój SZPITAL UZDROWISKOWY "EXCELSIOR" - Uzdrowisko Iwonicz S.A. Al. Partyzantów 2
38-440 Iwonicz Zdrój
Iwonicz Zdrój Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego Kulczyńskiego 1a
38-440 Iwonicz Zdrój
Augustów Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów Zdrojowa 3/5/7
16-300 Augustów
Supraśl Sanatorium w Hotelu *** Knieja Aleja Niepodległości 6
16-030 Supraśl
Władysławowo Dom Kuracyjny MESSA Niepodległości 10
84-120 Władysławowo
Sopot Sanatorium Uzdrowiskowe Kamienny Potok Zamkowa Góra 25
81-756 Sopot
Gdynia Hotel Kuracyjny Al. Zwycięstwa 255
81-004 Gdynia
Lubartów Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Felicjanek w Jadwinowie ul. Łucka 71
21-100 Lubartów
Ostrów Lubelski Dom Pomocy Społecznej ul. Unicka 7
21-110 Ostrów Lubelski
Lublin Dom Opieki Tutela ul. Nad Zalewem 17
20-532 Lublin
Strzyżewice Dom Pomocy Społecznej w Kiełczewicach Kiełczewice Maryjskie 86
23-107 Strzyżewice
Bełżyce Dom Pomocy Społecznej ul. Matczyn 4
24-200 Bełżyce
Lublin Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej ul. Archidiakońska 7
20-113 Lublin
Lublin Prawosławny Dom Pomocy Społecznej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej ul. Dolińskiego 1
20-127 Lublin
Lublin Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty ul. Głowackiego 26
20-060 Lublin
Lublin Dom Pomocy Społecznej "Kalina" ul. Kalinowszczyzna 84
20-201 Lublin
Lublin Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie ul. Kosmonautów 78
20-358 Lublin
Lublin Dom Pomocy Społecznej "Betania" al. Kraśnicka 223
20-718 Lublin
Wola Gułowska Dom Pomocy Społecznej św. Józefa Wola Gułowska 52
21-481 Wola Gułowska
Łuków Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci ul. Broniewskiego 20/26
21-400 Łuków
Łuków Dom Pomocy Społecznej Ryżki 75
21-400 Łuków
Jabłoń Dom Pomocy Społecznej Kalinka 5
21-205 Jabłoń
Jabłoń Dom Pomocy Społecznej Kalinka 5
21-205 Jabłoń
Ryki Dom Pomocy Społecznej im. Siostry H. Drozdowskiej Rososz 189
08-500 Ryki
Mełgiew Dom Pomocy Społecznej Krzesimów
21-007 Mełgiew
Rybczewice Drugie Dom Pomocy Społecznej w Wygnanowicach Wygnanowice 40 A
21-065 Rybczewice Drugie
Świdnik Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja ul. Piasecka 240
21-040 Świdnik
Tyszowce Dom Pomocy Społecznej ul. Wielka 101
22-630 Tyszowce
Różanka Dom Pomocy Społecznej "Senior" Różanka 117 b
22-211 Różanka
Szczebrzeszyn Dom Pomocy Społecznej "Pod Modrzewiami" w Szczebrzeszynie ul. Błonie 117
22-460 Szczebrzeszyn
Zamość Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi ul. Żdanowska 3
22-400 Zamość
Krasnobród Dom Pomocy Społecznej w Majdanie Wielkim Majdan Wlk. 249c
22-440 Krasnobród
Krasnobród Dom Pomocy Społecznej ul. Sanatoryjna 30
22-440 Krasnobród
Nielisz Dom Pomocy Społecznej Ruskie Piaski 59
22-413 Nielisz
Gorzów Wlkp Dom Pomocy Społecznej ul. Podmiejska-Boczna 10
66-400 Gorzów Wlkp
Kostrzyn nad Odrą Dom Pomocy Społecznej "Dom Seniora" ul. Narutowicza 4a
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Witnica Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim ul. Stawna 40
66-460 Witnica
Dąbie Lubuskie Dom Pomocy Społecznej Szczawno, ul. Parkowa 2
66-615 Dąbie Lubuskie
Międzyrzecz Dom Pomocy Społecznej ul. Podbielskiego 2
66-300 Międzyrzecz
Przytoczna Dom Seniora "Pogodna Jesień" Rokitno 61
66-340 Przytoczna
Przytoczna Dom Pomocy Społecznej Rokitno 58
66-341 Przytoczna
Pszczew Dom Pomocy Społecznej Szarcz 30
66-330 Pszczew
Rokitno Dom Pomocy Społecznej Rokitno 38
66-341 Rokitno
Skwierzyna Dom Pomocy Społecznej ul. Przemysłowa 42
66-440 Skwierzyna
Niemcza Dom Pomocy Społecznej ul. Świerczewskiego 14/16
58-230 Niemcza
Głogów Dom Pomocy Społecznej ul. Neptuna 22/24
67-200 Głogów
Głogów Dom Pomocy Społecznej ul. Norwida 3
67-200 Głogów
Bolków Dom Pomocy Społecznej ul. Kamiennogórska 3
58-575 Bolków
Jawor Dom Pomocy Społecznej Seniora 3
59-400 Jawor
Jelenia Góra Rodzinny Dom Pomocy Jesienny Liść Dziwiszów 39 A
58-508 Jelenia Góra
Jelenia Góra Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień" ul. Leśna 3/5
58-560 Jelenia Góra
Kowary Dom Pomocy Społecznej ul. Waryńskiego 36
58-530 Kowary
Miłków Dom Pomocy Społecznej "Junior" ul. Wiejska 138
58-535 Miłków
Sosnówka Górna Dom Pomocy Społecznej ul. Liczyrzepy 87
58-560 Sosnówka Górna
Szklarska Poręba Dom Pomocy Społecznej ul. Caritas 4
58-580 Szklarska Poręba
Kamienna Góra Dom Pomocy Społecznej "Jagódki" ul. Armii Ludowej 5
58-400 Kamienna Góra
Szczytna Dom Pomocy Społecznej ul. Zamkowa 8
57-330 Szczytna
Jugów Dom Pomocy Społecznej Caritas Zrzeszenia Katolików ul. Główna 118
57-430 Jugów
Ludwikowice Kłodzkie Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie i Fizycznie ul. Wiejska 9
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
Ścinawka Dolna Dom Pomocy Społecznej Ścinawka Dolna 17
57-409 Ścinawka Dolna
Ścinawka Dolna Dom Pomocy Społecznej Ścinawka Dolna 21b
57-409 Ścinawka Dolna
Legnica Dom Pomocy Społecznej ul. Kubusia Puchatka 4
59-220 Legnica
Wleń Dom Pomocy Społecznej w Nielestnie Nielestno 17
59-610 Wleń
Poniatowice Dom Pomocy Społecznej Ostrowina 21
56-400 Poniatowice
Dobromierz Dom Pomocy Społecznej Jaskulin 13
58-170 Dobromierz
Świebodzice Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci ul. Mickiewicza 8
58-160 Świebodzice
Oborniki Śląskie Dom Pomocy Społecznej ul. Wyszyńskiego 33
55-120 Oborniki Śląskie
Rościsławice Dom Pomocy Społecznej ul. Polna 43
55-120 Rościsławice
Wałbrzych Dom Pomocy Społecznej ul. Zachodnia 17
58-305 Wałbrzych
Radwanice Domek z Sercem ul. Melioracyjna 1
55-010 Radwanice
Wrocław Dom Pomocy Społecznej ul. Grunwaldzka 104
50-357 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej "Arka" Jutrosińska 29
51-124 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej ul. Kaletnicza 8
51-180 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej "Karmelkowa" ul. Karmelkowa 25/27
52-433 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej ul. Objazdowa 40
54-513 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej ul. Rędzińska 66/68
54-106 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin" ul. Świątnicka 25/27
52-018 Wrocław
Wrocław Dom Pomocy Społecznej ul. Mączna 3
54-131 Wrocław
Bardo Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Nerwowo-Psychicznie Chorych Brzeźnica 78
57-257 Bardo
Służewo Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Grabie
87-710 Służewo
Zakrzewo Dom Pomocy Społecznej ul. Inowrocławska 20
87-707 Zakrzewo
Brodnica Dom Pomocy Społecznej ul. Wiejska 1
87-300 Brodnica
Bydgoszcz Dom Pomocy Społecznej "Promień Życia" ul. Łomżyńska 54
85-836 Bydgoszcz
Koronowo Dom Pomocy Społecznej "Spokojna Przystań" ul. Paderewskiego 35
86-010 Koronowo
Bożenkowo Dom Pomocy Społecznej ul. Nadrzeczna 1
86-031 Bożenkowo
Osielsko-Żołędowo Dom Pomocy Społecznej ul. Ogrodowa 18
86-031 Osielsko-Żołędowo
Chełmno Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo ul. Dominikańska 40
86-200 Chełmno
Lisewo Dom Pomocy Społecznej w Mgoszczu Mgoszcz 54
86-230 Lisewo
Golub-Dobrzyń Dom Pomocy Społecznej ul. PTTK 6
87-400 Golub-Dobrzyń
Grudziądz Dom Pomocy Społecznej nr 3 ul. Dywizjonu 303 nr 4
86-300 Grudziądz
Grudziądz Dom Pomocy Społecznej ul. Nadgórna 30/32
86-300 Grudziądz
Chełmce Dom Pomocy Społecznej Tarnówko
88-121 Chełmce
Dąbrowa Biskupia Dom Pomocy Społecznej Parchanie 9
88-130 Dąbrowa Biskupia
Gniewkowo Dom Pomocy Społecznej Kawęczyn 4
88-142 Gniewkowo
Inowrocław Dom Pomocy Społecznej ul. Wierzbińskiego 49
88-100 Inowrocław
Janikowo Dom Pomocy Społecznej Ludzisko 77
88-160 Janikowo
Kruszwica Dom Pomocy Społecznej Ostrowo 25
88-121 Kruszwica
Nakło Nad Notecią Dom Pomocy Społecznej ul. Parkowa 8
89-100 Nakło Nad Notecią
Piotrków Kuj Dom Pomocy Społecznej ul. Poznańska 98
88-230 Piotrków Kuj
Kamień Krajeński Dom Pomocy Społecznej ul. Dworcowa 1
89-430 Kamień Krajeński
Więcbork Dom Pomocy Społecznej Suchorączek 51
89-410 Więcbork
Pruszcz Pomorski Dom Pomocy Społecznej Gołuszyce 26
86-120 Pruszcz Pomorski
Pruszcz Pomorski Dom Pomocy Społecznej ul. Łowińska 9
86-120 Pruszcz Pomorski
Świecie Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia ul. Średnia 10
86-100 Świecie
Cierpice Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce ul. Toruńska 18
87-165 Cierpice
Łubianka Dom Pomocy Społecznej Pigża 130
87-152 Łubianka
Wąbrzeźno Dom Pomocy Społecznej ul. Pod Młynik 4a
87-200 Wąbrzeźno
Baruchowo Dom Pomocy Społecznej Miejscowosc Kurów
87-821 Baruchowo
Choceń Dom Pomocy Społecznej Wilkowiczki 25
87-850 Choceń
Izbica Kujawska Dom Pomocy Społecznej ul. Narutowicza 65
87-865 Izbica Kujawska
Kłóbka Dom Pomocy Społecznej Rzeżewo 65
87-831 Kłóbka
Kodeń Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta ul. 1 maja 30
21-509 Kodeń
Kodeń Dom Pomocy Społecznej Kostomłoty 10
21-509 Kodeń
Konstantynów Dom Pomocy Społecznej ul. Wyszyńskiego 6/12
21-543 Konstantynów
Biłgoraj Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Gen. Komorowskiego 20
23-400 Biłgoraj
Rejowiec Fabryczny Dom Pomocy Społecznej ul. Kanie 129
22-171 Rejowiec Fabryczny
Siedliszcze Dom Pomocy Społecznej Chojno Nowe I nr 118
22-133 Siedliszcze
Kraśniczyn Dom Pomocy Społecznej Kolonia Bończa 3
22-310 Kraśniczyn
Kraśniczyn Dom Pomocy Społecznej dla Niewidomych Kobiet Żułów 13
22-310 Kraśniczyn
Ostrów Krupski Dom Pomocy Społecznej Ostrów Krupski
22-303 Ostrów Krupski
Gościeradów Dom Pomocy Społecznej im. hr. Eligiusza Suchodolskiego Folwark 20
23-275 Gościeradów
Kraśnik Dom Pomocy Społecznej ul. Oboźna 36
23-200 Kraśnik
Skwierzyna Dom Pomocy Społecznej ul. Przemysłowa 42
66-440 Skwierzyna
Trzciel Dom Pomocy Społecznej Jasieniec 69
66-320 Trzciel
Kożuchów Dom Pomocy Społecznej ul. Szprotawska 19
67-120 Kożuchów
Wschowa Dom Pomocy Społecznej pl. św. Jana 1
67-400 Wschowa
Dobiegniew Dom Pomocy Społecznej ORRSz ul. Gdańska 17
73-250 Dobiegniew
Sulęcin Dom Pomocy Społecznej w Tursku Tursk 28
69-200 Sulęcin
Jordanowo Dom Pomocy Społecznej Jordanowo 3
66-203 Jordanowo
Świebodzin Dom Pomocy Społecznej Glińsk 51
66-200 Świebodzin
Świebodzin Dom Pomocy Społecznej Glińsk 51
66-200 Świebodzin
Bojadła Dom Pomocy Społecznej w Bełczu Bełcze 19
66-130 Bojadła
Trzebiechów Dom Pomocy Społecznej ul. Sulechowska 1
66-132 Trzebiechów
Zielona Góra Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Lubuska 11
65-265 Zielona Góra
Zielona Góra Dom Pomocy Społecznej al. Słowackiego 29
65-326 Zielona Góra
Lubsko Dom Pomocy Społecznej ul. Zamkowa 27
68-300 Lubsko
Olbrachtów Dom Pomocy Społecznej Miłowice 26
68-216 Olbrachtów
Bełchatów Dom Pomocy Społecznej ul. Dąbrowskiego 2
97-400 Bełchatów
Zelów Dom Pomocy Społecznej ul. Zabłoty 19
97-425 Zelów
Łanięta Dom Pomocy Społecznej Wola Chruścińska 4
99-306 Łanięta
Bedlno Dom Pomocy Społecznej Wojszyce 46
99-311 Bedlno
Kutno Dom Pomocy Społecznej ul. Bolesława Krzywoustego 11
99-301 Kutno
Kutno Dom Pomocy Społecznej ul. Bolesława Krzywoustego 11
99-301 Kutno
Kutno Dom Pomocy Społecznej ul. Oporowska 27
99-300 Kutno
Kutno Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Albertynek ul. Sobieskiego 49
99-300 Kutno
Plecka Dąbrowa Dom Pomocy Społecznej Pniewo 91
99-312 Plecka Dąbrowa
Góra Św. Małgorzaty Dom Pomocy Społecznej Karsznice 62
99-122 Góra Św. Małgorzaty
Łęczyca Dom Pomocy Społecznej ul. Kilińskiego 2
99-100 Łęczyca
Bielawy Dom Pomocy Społecznej Borówek 56
99-423 Bielawy
Łódź Dom Pomocy Społecznej "Włókniarz" im. Jana Pawła II ul. Krzemieniecka 7/9
94-017 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej nr 2 ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 32
90-640 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej nr 4 dla Przewlekle Chorych ul. Ciołkowskiego 2
93-510 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień" nr 2 ul. Dojazdowa 5/7
91-503 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przyjaciół "Domu na Osiedlu" ul. Kalinowa 5
90-229 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej ul. Kosynierów Gdyńskich 20
93-357 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej "Serce" ul. Narutowicza 114
90-145 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej ul. Paradna 36
93-345 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej ul. Podgórna 2/14
93-278 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Przyrodnicza 24/26
91-480 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej nr 3 ul. Rojna 15
91-140 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej ul. Sierakowskiego 65
91-324 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej ul. Spadkowa 4/6
91-232 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia Osieroconym Dzieciom Specjalnej Troski ul. Wapienna 29
91-087 Łódź
Łódź Dom Pomocy Społecznej nr 6 ul. Złotnicza 10
91-836 Łódź
Brzeziny Dom Pomocy Społecznej ul. Moniuszki 24
96-140 Brzeziny
Jeżów Dom Pomocy Społecznej Dąbrowa 1
96-047 Jeżów
Koluszki Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia Serc Jezusa i Maryi ul. Budowlanych 17/19
95-040 Koluszki
Koluszki Dom Pomocy Społecznej Lisowice 13
97-140 Koluszki
Wiśniowa Góra Dom Pomocy Społecznej ul. Tuszyńska 56
95-022 Wiśniowa Góra
Białaczów Dom Pomocy Społecznej ul. Piotrkowska 21
26-307 Białaczów
Drzewica Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych ul. Stawowa 21/25
26-340 Drzewica
Ksawerów JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny sp. z o.o. ul. Zachodnia 37
95-054 Ksawerów
Konstantynów Łódzki, Dom Pomocy Społecznej ul. Bechcice 3
95-050 Konstantynów Łódzki,
Pabianice Dom Pomocy Społecznej ul. Wiejska 59/61
95-200 Pabianice
Pabianice Dom Pomocy Społecznej ul. Łaska 86
95-200 Pabianice
Działoszyn Dom Pomocy Społecznej Bobrowniki 50
98-355 Działoszyn
Piotrków Trybunalski Dom Pomocy Społecznej ul. Żwirki 5/7
97-300 Piotrków Trybunalski
Rozprza Dom Pomocy Społecznej Łochyńsko 75 A
97-340 Rozprza
Wartkowice Dom Pomocy Społecznej Gostków
99-220 Wartkowice
Radomsko Dom Pomocy Społecznej ul. Ignacego Krasickiego 138
97-500 Radomsko
Ładzice Dom Pomocy Społecznej Radziechowice I
97-561 Ładzice
Sieradz Dom Pomocy Społecznej ul. Armii Krajowej 34
98-200 Sieradz
Burzenin Dom Pomocy Społecznej Witów 29a
98-260 Burzenin
Charłupia Mała Dom Pomocy Społecznej Biskupice
98-291 Charłupia Mała
Rossoszyca Dom Pomocy Społecznej Rożdżały 7
98-203 Rossoszyca
Sieradz Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci ul. Dominikańska 16
98-200 Sieradz
Głuchów Dom Opieki Kochanów Kochanów 31
96-130 Głuchów
Tomaszów Mazowiecki Dom Pomocy Społecznej nr 1 Filia ul. Farbiarska 27/29
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki Dom Pomocy Społecznej nr 1 ul. Polna 56
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki Dom Pomocy Społecznej nr 2 ul. Jana Pawła II 37
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Ostrówek Dom Pomocy Społecznej Skrzynno
98-311 Ostrówek
Bolesławiec Dom Pomocy Społecznej Chróścin Wieś 50
98-430 Bolesławiec
Bolesławiec Dom Pomocy Społecznej Chróścin Zamek 47
98-430 Bolesławiec
Szadek Dom Pomocy Społecznej dla Osób Upośledzonych Przatówek
98-240 Szadek
Zduńska Wola Dom Pomocy Społecznej ul. Łaska 42
98-220 Zduńska Wola
Aleksandrów Łódzki Dom Pomocy Społecznej Rąbień AB 59 Box 38
95-070 Aleksandrów Łódzki
Ozorków Dom Pomocy Społecznej ul. Mickiewicza 1
95-035 Ozorków
Bochnia Dom Pomocy Społecznej ul. Karolina 14d
32-700 Bochnia
Czchów Dom Opieki im. Alzheimera Pęcherska Góra 139
32-860 Czchów
Brzesko Dom Pomocy Społecznej Zgromadzene sióstr Służebniczek NMP Porąbka Uszewska 278
32-800 Brzesko
Brzesko Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP ul. Starowiejska 6
32-800 Brzesko
Płaza Dom Pomocy Społecznej ul. Wiosny Ludów 4
32-552 Płaza
Dąbrowa Tarnowska Dom Pomocy Społecznej św. Brata Alberta ul. Św. Brata Alberta Chmielowskiego 16
33-200 Dąbrowa Tarnowska
Mędrzechów Dom Pomocy Społecznej Dom Radosnej Starości im. Jana Pawła II Kupienin 35
33-221 Mędrzechów
Gorlice Dom Pomocy Społecznej ul. Michalusa 14
38-300 Gorlice
Gorlice Dom Pomocy Społecznej ul. Sienkiewicza 30
38-300 Gorlice
Kraków Dom Opieki Senior ul. Bieżanowska 98 c
30-826 Kraków
Libertów Dom Seniora "Słoneczna Przystań" ul. Jabłoniowa 17
30-444 Libertów
Kraków Dom Spokojnej Jesieni BEATUS ul. Siemaszki 15a
31-201 Kraków
Bolechowice Dom Pomocy Społecznej Karniowice 10
32-082 Bolechowice
Bolechowice Dom Pomocy Społecznej Więckowice 1
32-082 Bolechowice
Kocmyrzów-Luborzyca Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Prusy 8
32-010 Kocmyrzów-Luborzyca
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Babińskiego 25
30-393 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej im. L.A. Helclów ul. Helclów 2
31-141 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej os. Hutnicze 5
31-907 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej "Seniora Naftowca" ul. Kluzeka 6
31-222 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Krakowska 55
31-066 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta ul. Nowaczyńskiego 1
30-336 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek Starowiejskich ul. Podgórki Tynieckie 96
30-375 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Praska 25
31-329 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Radziwiłłowska 8
31-026 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej os. Sportowe 9
31-907 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Łanowa 39
30-725 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Łanowa 41
30-725 Kraków
Krzeszowice Dom Pomocy Społecznej Czerna 110
32-082 Krzeszowice
Chodzież Dom Pomocy Społecznej ul. Ujska 47
64-800 Chodzież
Wieleń Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Staszica 2
64-730 Wieleń
Gębice Dom Pomocy Społecznej ul. Staszica 2
64-707 Gębice
Trzcianka Dom Pomocy Społecznej ul. 27 Stycznia 41
64-980 Trzcianka
Wieleń Dom Pomocy Społecznej ul. Chopina 9
64-730 Wieleń
Łubowo Dom Pomocy Społecznej Senior w Łubowie Łubowo 14c
62-260 Łubowo
Kraków Dom Pomocy Społecznej im Antoniego Żychowskiego ul. Łanowa 43a
30-725 Kraków
Kraków Dom Pomocy Społecznej ul. Łanowa 43b
30-725 Kraków
Gniezno Dom Pomocy Społecznej ul. Wrzesińska 21
62-200 Gniezno
Mieleszyn Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety Łopienno 119
62-200 Mieleszyn
Mielżyn gm. Witkowo Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika ul. Szkolna 15
62-433 Mielżyn gm. Witkowo
Ojców Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów Ojców 64
32-047 Ojców
Przybysławice Dom Pomocy Społecznej Owczary 125
32-088 Przybysławice
Rudawa Dom Pomocy Społecznej Radwanowice 1
32-064 Rudawa
Świątniki Górne Dom Pomocy Społecznej Konary 21
32-040 Świątniki Górne
Węgrzce Dom Pomocy Społecznej Batowice 1
32-086 Węgrzce
Borek Wielkopolski Dom Pomocy Społecznej ul. Zimnowoda 17
63-810 Borek Wielkopolski
Krobia Dom Pomocy Społecznej ul. Chwałkowo 74
63-840 Krobia
Lubomierz Dom Seniora "Pod Jaworzynką" Lubomierz 298
34-736 Lubomierz
Krobia Dom Pomocy Społecznej ul. Rogowo 24
63-840 Krobia
Limanowa Dom Pomocy Społecznej ul. Witosa 24/26
34-600 Limanowa
Witaszyce Dom Pomocy Społecznej ul. Zakrzew 52
63-230 Witaszyce
Mszana Dolna Dom Pomocy Społecznej ul. Rakoczego 9
34-730 Mszana Dolna
Charsznica Caritas Kielecka - Dom Opieki ul. Młyńska 2
32-250 Charsznica
Kalisz Dom Pomocy Społecznej ul. Winiarska 26
62-800 Kalisz
Książ Wielki Dom Pomocy Społecznej Mianocice 51
32-210 Książ Wielki
Koło Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia Orionistek w Kole ul. Blizna 55
62-600 Koło
Koło Dom Pomocy Społecznej ul. Poniatowskiego 21
62-600 Koło
Miechów Dom Pomocy Społecznej "Betania" ul. Ks. Skorupki 19
32-200 Miechów
Konin Dom Pomocy Społecznej ul. Południowa 1
62-510 Konin
Miechów Dom Pomocy Społecznej ul. Warszawska 49a
32-200 Miechów
Myślenice Dom Seniora "Na Wzgórzu" Głogoczów 805
32-444 Myślenice
Stare Miasto Dom Opieki Tęczowa Dolina ul. Lisiecka 95
62-571 Stare Miasto
Myślenice Dom Seniora "Pod Klonami" Głogoczów 832
32-444 Myślenice
Ślesin Dom Pomocy Społecznej ul. Kościelna 46
62-561 Ślesin
Wiśniowa Ośrodek Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjny Dwór "ZWYCIĄŻ" Lipnik 485
32-412 Wiśniowa
Czempiń Dom Pomocy Społecznej Jarogniewice, ul. Poznańska 25
64-020 Czempiń
Krzywiń Dom Pomocy Społecznej ul. Mościszki 37C
64-010 Krzywiń
Zduny Dom Pomocy Społecznej ul. Baszków 112
63-760 Zduny
Zduny Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo ul. Mickiewicza 21
63-760 Zduny
Leszno Dom Pomocy Społecznej ul. Korczaka 1
64-100 Leszno
Chrzypsko Wielkie Dom Pomocy Społecznej Łężeczki 40
64-412 Chrzypsko Wielkie
Międzychód Dom Pomocy Społecznej "Piłka-Zamyślin" Piłka-Zamyślin 2A
64-400 Międzychód
Sieroszewice, Psary Dom Pomocy Społecznej ul. Kaliska 3
63-405 Sieroszewice, Psary
Myślenice Dom Pomocy Społecznej "Biały Potok" Trzemeśnia 377
32-425 Myślenice
Psary Dom Pomocy Społecznej ul. Kaliska 3
63-405 Psary
Sułkowice Dom Pomocy Społecznej Harbutowice
32-440 Sułkowice
Ostrów Wlkp Dom Pomocy Społecznej im. Siostry Marii Benodyny Koterbianki ul. Partyzancka 8
63-400 Ostrów Wlkp
Mogilno Dom Pomocy Społecznej im. Ojca Pio Mogilno 233
33-326 Mogilno
Gródek nad Dunajcem Dom Pomocy Społeczej Zbyszyce 12
33-318 Gródek nad Dunajcem
Kamionka Wielka Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin" Kamionka Wielka 50
33-334 Kamionka Wielka
Muszyna Dom Pomocy Społecznej ul. Zielona 26
33-370 Muszyna
Nowy Sącz Dom Pomocy Społecznej ul. E. Plater 20
33-300 Nowy Sącz
Nowy Sącz Dom Pomocy Społecznej ul. Nawojowska 155
33-300 Nowy Sącz
Nowy Sącz Dom Pomocy Społecznej ul. Nawojowska 159
33-300 Nowy Sącz
Raba Wyżna Pałac Seniora Stary Klasztor Rokiciny Podhalańskie 1
34-721 Raba Wyżna
Kobyla Góra Dom Pomocy Społecznej ul. Sikorskiego 1
63-507 Kobyla Góra
Kaczory Dom Pomocy Społecznej Rzadkowo 79
64-810 Kaczory
Zaskale Dom Pomocy Społecznej "Smrek" ul Kardynała Karola Wojtyły 136
34-424 Zaskale
Piła Dom Pomocy Społecznej ul. 11 Listopada 40
64-920 Piła
Bukowno Ośrodek Opiekuńczy "EDEN" ul. Reymonta 31
32-332 Bukowno
Wyrzysk Dom Pomocy Społecznej ul. Falmierowo 1
89-311 Wyrzysk
Łobżenica Dom Pomocy Społecznej ul. Chlebno 6
89-310 Łobżenica
Olkusz Dom Pomocy Społecznej ul. Jana Kantego 4
32-300 Olkusz
Wolbrom Dom Pomocy Społecznej Jeżówka 166a
32-340 Wolbrom
Łobżenica Dom Pomocy Społecznej ul. Dębno 27
89-310 Łobżenica
Bobrek Dom Pomocy Społecznej ul. Księżnej Ogińskiej 2
32-661 Bobrek
Czermin Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika ul. Broniszewice 91
63-305 Czermin
Bulowice gm. Kęty Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów ul. Bł. Faustyny 119
32-652 Bulowice gm. Kęty
Pleszew Dom Pomocy Społecznej pl. Wolności 5
63-300 Pleszew
Dopiewo Dom Pomocy Społecznej Lisówki 25
62-070 Dopiewo
Poznań Dom Pomocy Społecznej ul. Bukowska 27/29
60-501 Poznań
Poznań Dom Pomocy Społecznej ul. Konarskiego 11/13
61-114 Poznań
Zator Dom Pomocy Społecznej Caritas Archidiecezji Krakowskiej ul. Jana Pawła II 3
32-640 Zator
Poznań Dom Pomocy Społecznej ul. Niedziałkowskiego 22
61-578 Poznań
Poznań Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej ul. Pokrzywno 1
61-315 Poznań
Poznań Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo ul. Sielska 13
60-129 Poznań
Poznań Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenie Córek Matki Bożej Bolesnej "Serafitki" ul. św. Rocha 13
61-142 Poznań
Koniusza Dom Pomocy Społecznej im. A. Chmielowskiego Łyszkowice 64
32-104 Koniusza
Łętownia Dom Pomocy Społecznej Łętownia 353
34-242 Łętownia
Poznań Dom Pomocy Społecznej ul. Ugory 18/20
61-623 Poznań
Bojanowo Dom Pomocy Społecznej Pakówka 42
63-940 Bojanowo
Jordanów omocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Panien Prezentek Rynek 45
34-240 Jordanów
Pakosław Dom Pomocy Społecznej ul. Osiek 54
63-920 Pakosław
Maków Podhalański Dom Pomocy Społecznej ul. Żeromskiego 17
34-220 Maków Podhalański
Zagórów Dom Pomocy Społecznej ul. Lidmanowskiego 4
62-410 Zagórów
Strzałkowo Dom Pomocy Społecznej ul. Pułaskiego 1
62-420 Strzałkowo
Wronki Dom Pomocy Społecznej Chojno 41a
64-510 Wronki
Wronki Dom Pomocy Społecznej Pożarowo 1
64-510 Wronki
Środa Wielkopolska Dom Pogodnej Jesieni ul. Szpitalna 1
63-000 Środa Wielkopolska
Stare Żukowice Rodzinny Dom Opieki PAW Stare Żukowice 270i
33-151 Stare Żukowice
Śrem Dom Pomocy Społecznej ul. Farna 16
63-100 Śrem
Śrem Dom Pomocy Społecznej Psarskie, ul. Owocowa 8
63-100 Śrem
Wał Ruda Dom Opieki "U Wronów" Zabawa 100A
33-133 Wał Ruda
Dobra Dom Pomocy Społecznej Skęczniew 58
62-730 Dobra
Wapno Dom Pomocy Społecznej Srebrna Góra 62
62-120 Wapno
Jadowniki Mokre Dom Pomocy Społecznej Jadowniki Mokre 340
33-271 Jadowniki Mokre
Siedlec Dom Pomocy Społecznej ul. Zbąszyńska 8
64-212 Siedlec
Wolsztyn Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo ul. Poznańska 29
64-200 Wolsztyn
Września Dom Pomocy Społecznej ul. Szkolna 25
52-300 Września
Tarnów Dom Pomocy Społecznej ul. Czarna Droga 48
33-101 Tarnów
Tarnów Dom Pomocy Społecznej im. Św Kingi al. M.B Fatimskiej
33-100 Tarnów
Tarnów Dom Pomocy Społecznej "Hostel" ul. Modrzejewska 48
33-100 Tarnów
Tarnów Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia ul. Robotnicza 4
33-100 Tarnów
Tarnów Dom Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 53
33-100 Tarnów
Białogard Dom Pomocy Społecznej ul. J. Sidły 1
78-200 Białogard
Drawno Dom Pomocy Społecznej Brzeziny 1
73-200 Drawno
Tarnów Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie ul. Szpitalna 53
33-100 Tarnów
Lubczyna Dom Opieki NASZ DOM Salus Komarowo Sp. z o.o. Komarowo 15a
72-105 Lubczyna
Tuchów Dom Pomocy Społecznej Karwodrza 116
33-170 Tuchów
Nowogard Dom Pomocy Społecznej Smużyny 2
72-200 Nowogard
Tuchów Dom Pomocy Społecznej ul. Św. Józefa 9
33-170 Tuchów
Gryfice Dom Pomocy Społecznej ul. Kościuszki 35
73-200 Gryfice
Gryfice Dom Pomocy Społecznej Kościuszki 71
73-200 Gryfice
Wietrzychowice Dom Pomocy Społecznej Wietrzychowice 9
33-270 Wietrzychowice
Jaromin Dom Pomocy Społecznej Jaromin 50
72-320 Jaromin
Moryń Dom Pomocy Społecznej ul. Rynkowa 27
74-503 Moryń
Nowe Czarnowo Dom Pomocy Społecznej Nowe Czarnowo 66
74-115 Nowe Czarnowo
Żabno Dom Pomocy Społecznej Sieradza 208
33-240 Żabno
Trzcińsko-Zdrój Dom Pomocy Społecznej al. Róż 1
74-430 Trzcińsko-Zdrój
Kamień Pomorski Dom Pomocy Społecznej Śniatowo 17
72-400 Kamień Pomorski
Zakliczyn Dom Pomocy Społecznej Grabina 11
32-840 Zakliczyn
Zakliczyn Dom Pomocy Społecznej Stróże 1
33-840 Zakliczyn
Pyrzyce Dom Pomocy Społecznej ul. Niepodległości 4/5
74-200 Pyrzyce
Lipiany Dom Pomocy Społecznej ul. Lipowa 1
74-200 Lipiany
Karwowo Dom Pomocy Społecznej Karwowo
74-001 Karwowo
Zakopane Dom Seniora Zakopane ul. Makuszyńskiego 12
34-500 Zakopane
Myślibórz Dom Pomocy Społecznej ul. Celna 23
74-300 Myślibórz
Resko, Dom Pomocy Społecznej ul. Wojska Polskiego 40
72-310 Resko,
Żydowo Dom Pomocy Społecznej Żydowo 112
76-012 Żydowo
Nacław Dom Pomocy Społecznej Cetuń 6
76-006 Nacław
Biesiekierz Dom Pomocy Społecznej Parsowo 25
76-039 Biesiekierz
Białka Tatrzańska Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Serafinek ul.Środkowa 186
34-405 Białka Tatrzańska
Gościno Dom Pomocy Społecznej ul. Karlińska 1
78-120 Gościno
Kołobrzeg Dom Pomocy Społecznej ul. Katedralna 46/48
78-100 Kołobrzeg
Biesiekierz Dom Pomocy Społecznej Nowe Bielice 1-3
76-039 Biesiekierz
Izdebnik Dom Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta Izdebnik 3
34-144 Izdebnik
Kalwaria Zebrzydowska Dom Pomocy Społecznej Zakonu O Bonifratów Zebrzydowice 1
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Wadowice Dom Pomocy Społecznej nr 2 prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu ul. Lwowska 31
34-100 Wadowice
Wadowice Dom Pomocy Społecznej Nr 1 ul. Parkowa 1
34-100 Wadowice
Wadowice Dom Pomocy Społecznej im. św. O.R. Kalinowskiego ul. Pułaskiego 5
34-100 Wadowice
Wieliczka Dom Opieki NESTOR - Ośrodek Pielęgnacyjny z Rehabilitacją ul. Pułaskiego 24 B
32-020 Wieliczka
Biskupice Dom Pomocy Społecznej Caritas Archidiecezji Krakowskiej - Dom Słonecznej Jesieni Biskupice 5
32-041 Biskupice
Wieliczka Dom Pomocy Społcznej Caritas Archidiecezji Krakowskiej Biskupice
32-020 Wieliczka
Wieliczka Dom Pomocy Społecznej "Arka" Śledziejowice 83
32-020 Wieliczka
Stromiec Dom Pomocy Społecznej Niedabyl 36a
27-804 Stromiec
Ciechanów Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" ul. Batalionów Chłopskich 12
06-413 Ciechanów
Ciechanów Dom Pomocy Społecznej ul. Krucza 32
06-400 Ciechanów
Wilga Dom Opieki im. Alzheimera Trzcianka 32
08-470 Wilga
Gostynin Dom Nad Jeziorem Budy Lucieńskie 2
09-500 Gostynin
Pacyna Dom Pomocy Społecznej Czarnów
09-541 Pacyna
Rogożewek Dom Pomocy Społecznej Rogożewek 32a
09-500 Rogożewek
Sanniki Dom Pomocy Społecznej ul. Wólczyńska 10
09-540 Sanniki
Międzyborów Dom Opieki "Henry" Henryszew 13
96-316 Międzyborów
Milanówek Dom Seniora "Twój Domek" ul. Piotra Skargi 3
05-822 Milanówek
Milanówek Pielęgniarskie Domy Opieki "Ariadna" ul. Podkowiańska 11
05-822 Milanówek
Grodzisk Mazowiecki Dom Pomocy Społecznej w Izdebnie Kościelnym Filia ul. 3 Maja 63
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Izdebno Kościelne Dom Pomocy Społecznej ul. Ks. M. Oziębłowskiego 20
05-825 Izdebno Kościelne
Izdebno Kościelne Dom Pomocy Społecznej ul. Ks. M. Oziębłowskiego 20
05-825 Izdebno Kościelne
Milanówek Dom Rehabilitacyjno-Opiekuńczy ul. Piasta 5
05-822 Milanówek
Grójec Parafialny Dom Pomocy Społecznej im. ks. Piotra Skargi ul. Worowska 1
05-600 Grójec
Grójec - Lesznowola Dom Pomocy Społecznej ul. Grójecka 1
05-600 Grójec - Lesznowola
Grójec - Lesznowola Dom Pomocy Społecznej ul. Grójecka 1
05-600 Grójec - Lesznowola
Nowe Miasto Dom Pomocy Społecznej ul. Bielińskiego 26
26-420 Nowe Miasto
Kozienice Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych ul. Lubelska 50
26-900 Kozienice
Jabłonna Prywatny Dom Opieki "Złota Jesień" ul. Modlińska 284
05-110 Jabłonna
Krubin Dom Opieki "Marion" ul. Nowodworska 13
05-124 Krubin
Józefów Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Dworek" ul. Strużańska 10
05-119 Józefów
Serock Rodzinny Dom Pomocy Krystyna Zbroch Dębe 11c
05-140 Serock
Serock Dom Seniora "Barka" ul. Zacisze 4
05-140 Serock
Stanisławów Drugi Rodzinny Dom Opieki Stokrotka ul. Wolska 66A
05-119 Stanisławów Drugi
Stanisławów Drugi Rodzinny Dom Opieki Stokrotka ul. Wolska 66A
05-119 Stanisławów Drugi
Legionowo Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" ul. Jagiellońska 71
05-120 Legionowo
Legionowo Dom Pomocy Społecznej im. Wandy Olędzkiej ul. Okrzei 5
05-120 Legionowo
Wierzbica Dom Pomocy Społecznej ul. Partyzantów 3
26-680 Wierzbica
Wierzbica Dom Pomocy Społecznej Wierzbica 37
26-520 Wierzbica
Wierzbica Dom Pomocy Społecznej Wierzbica 37
26-520 Wierzbica
Karniewo Prywatny Dom Opieki Zelki Dąbrowe 18
06-425 Karniewo
Maków Mazowiecki Dom Pomocy Społecznej ul. Mazowiecka 2
06-200 Maków Mazowiecki
Płoniawy-Bramura Dom Seniora Zawady Dworskie 42
06-210 Płoniawy-Bramura
Ruda Rodzinny Dom Opieki "Wrzosowy Dom" ul. Strażacka 2
05-311 Ruda
Hipolitów Dom Matuzalem ul. Warszawska 49
05-074 Hipolitów
Sulejówek Dom Pogodnej Starości ul. 3 Maja 7
05-071 Sulejówek
Sulejówek Dom Opieki "Olimp" ul. Szklarniowa 88
05-070 Sulejówek
Józefów k/W-wy Dom Opieki "Olimp" ul. Nadwiślańska 92
05-420 Józefów k/W-wy
Cegłów Dom Pomocy Społecznej "Jedlina" Mienia 114 A
05-319 Cegłów
Cegłów Dom Pomocy Społecznej Św. Józefa w Mieni Mienia 94
05-319 Cegłów
Siennica Dom Pomocy Społecznej w Kątach Miejscowość: Kąty
05-332 Siennica
Adamówek Dom Opieki "Joleczka" ul. Brzozowa 49
05-152 Adamówek
Czosnów Pielęgniarski Dom Opieki "Dar Serca" Łomna 38 C
05-152 Czosnów
Nowy Dwór Mazowiecki Dom Opieki "Marion" ul. Chałubińskiego 1
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Dom Opieki Seniora "Jutrzenka" ul. Mieszka I 30
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki Prywatny Dom Opieki GERMED ul. Łęczna 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Zakroczym Dom Opieki "Marion" Trębki Stare 2
05-170 Zakroczym
Łomna Prywatny Dom Opieki "Sielanka" ul. Przykościelna 8
05-152 Łomna
Baranowo Dom Opieki w Rupinie Rupin 14
06-320 Baranowo
Ostrówek Węgrowski Dom Pomocy Społecznej Ostrówek Węgrowski
07-132 Ostrówek Węgrowski
Ostrołęka Dom Pomocy Społecznej PCK ul. I Armii Wojska Polskiego 32
07-401 Ostrołęka
Ostrołęka Dom Pomocy Społecznej im. Kard. S. Wyszyńskiego ul. Rolna 27
07-410 Ostrołęka
Józefów Dom Opieki Przystań ul. Nadwiślańska 102 A
05-420 Józefów
Otwock Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne ALTER DOMUS ul. Mickiewicza 10 C
05-402 Otwock
Otwock Dom Opieki FENIKS s.c. ul. Moniuszki 30
05-400 Otwock
Oryszew Osada Dom Seniora Grono Oryszew Osada Oryszew Osada 15
96-317 Oryszew Osada
Otwock Dom Seniora "GRONO" Nr 10 ul. Narutowicza 80J
05-400 Otwock
Warszawa Dom Seniora "GRONO"" ul. Lawinowa 4b
04-846 Warszawa
Otwock Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny "Dom nad Świdrem" ul. Żurawia 1
05-402 Otwock
Wiązowna Dom Opieki "Iwona" ul. Pęclińska 30
05-462 Wiązowna
Gnojno Dom Pomocy Społecznej Gnojno 118
28-114 Gnojno
Wiązowna Pensjonat Przystań Stara Miłosna Zagórze 9
05-462 Wiązowna
Otwock Dom Pomocy Społecznej ul. Anielin 1
05-400 Otwock
Pacanów Dom Pomocy Społecznej Rataje 39 b
28-133 Pacanów
Otwock Dom Pomocy Społecznej w Otwocku ul. Konopnickiej 15/17
05-400 Otwock
Otwock - Świder Dom Pomocy Społecznej "Wrzos" ul. Zagłoby 8/10
05-402 Otwock - Świder
Otwock-Śródborów Dom Pomocy Społecznej w Otwocku ul. Ziemowita 7
05-400 Otwock-Śródborów
Kąty Dom Muzyka Seniora ul. Brzozowa 24
05-532 Kąty
Baniocha Pensjonat "Spokojna Przystań" ul. Spokojna 4
05-532 Baniocha
Pacanów Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Albertynek Słupia Pacanowska 91
28-133 Pacanów
Konstancin Jeziorna ECODOS Europejskie Centrum Opieki Dla Osób Starszych ul. Głowackiego 7
05-510 Konstancin Jeziorna
Solec-Zdrój Dom Pomocy Społecznej Zborów 112
28-131 Solec-Zdrój
Konstancin Jeziorna Dom Aktywnego Seniora BIAŁA DALIA ul. Sobieskiego 24
05-510 Konstancin Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Dom Seniora "Willa Kalina" ul. Fabryczna 3
05-520 Konstancin-Jeziorna
Sobków Dom Pomocy Społecznej Mnichów 135
28-305 Sobków
Nowa Wola Dom Opieki Ostoja ul. Krasickiego 264
05-506 Nowa Wola
Piaseczno Dom Seniora "Kordeckiego" ul. Kordeckiego 14
05-502 Piaseczno
Wola Mrokowska Dom Seniora SEKWOJA ul. Aleja Krakowska 24a
05-552 Wola Mrokowska
Bejsce Dom Pomocy Społecznej Bejsce 230
28-512 Bejsce
Zalesie Górne Dom Opieki "Leśna Przystań" ul. Białej Brzozy 14
05-540 Zalesie Górne
Góra Kalwaria Dom Pomocy Społecznej im. Waleriana Łukasińskiego ul. Szpitalna 1
05-530 Góra Kalwaria
Kielce Dom Seniora Aktywni Zawsze w Kielcach Peryferyjna 15
25-562 Kielce
Głosków Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Robercinie ul. Gościniec 32
05-503 Głosków
Konstancin-Jeziorna Dom Pomocy Społecznej ul. Potulickich 1
05-510 Konstancin-Jeziorna
Nowe Miszewo Dom Pomocy Społecznej "Nad Jarem" ul. Pałacowa 2 B
09-470 Nowe Miszewo
Mała Wieś Dom Pomocy Społecznej Zakrzewo 14
09-460 Mała Wieś
Płock DPS Mecenat s.c. ul. Maszewska 18
09-400 Płock
Bodzanów Dom Pomocy Społecznej Nowe Miszewo
09-470 Bodzanów
Ciachcin Dom Pomocy Społecznej Goślice
09-422 Ciachcin
Gąbin Dom Pomocy Społecznej Koszalew 2
09-530 Gąbin
Płock Dom Pomocy Społecznej Brwilno
09-400 Płock
Płock Dom Pomocy Społecznej ul. Płock skr.poczt 212
09-400 Płock
Wyszogród Dom Pomocy Społecznej ul. Niepodległości 5a
09-450 Wyszogród
Nowe Miasto Dom Pomocy Społecznej w Karolinowie Karolinowo 38
09-120 Nowe Miasto
Komorów Rodzinny Dom Opieki Justyna Machowska ul. Konwaliowa 2
05-806 Komorów
Brwinów Dom Pomocy Społecznej Czubin 13
05-840 Brwinów
Mogielnica Dom Pomocy Społecznej Tomczyce 40
05-640 Mogielnica
Pruszków Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Samarytanek ul. Żbikowska 40
05-800 Pruszków
Przasnysz Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Świerczewo 9
06-300 Przasnysz
Przasnysz Dom Pomocy Społecznej Ruda 1
06-300 Przasnysz
Gzy Dom Pomocy Społecznej Ołdaki 7
06-126 Gzy
Obryte Dom Pomocy Społecznej Obryte 188
07-215 Obryte
Radom Dom Pod Złotym Dębem ul. Biała 2
26-600 Radom
Iłża Dom Pomocy Społeczne Krzyżanowice 217
27-100 Iłża
Jedlińsk Dom Pomocy Społecznej Jedlanka 10
26-660 Jedlińsk
Radom Dom Pomocy Społecznej "Nad Potokiem" ul. A. Struga 88
26-600 Radom
Radom Dom Pomocy Społecznej ul. Garbarska 35
26-420 Radom
Radom Dom Pomocy Społecznej "Caritas Pallotyńska" im. św. Józefa ul. Młodzianowska 124
26-611 Radom
Radom Dom Pomocy Społecznej "Weterana Walki i Pracy" ul. Wyścigowa 16
26-611 Radom
Mordy Dom Pomocy Społecznej Ptaszki 6a/b
08-140 Mordy
Przesmyki Dom Pomocy Społecznej dla osób z chorobą Alzheimera Kukawki 25
08-109 Przesmyki
Siedlce Dom Pomocy Społecznej "Dom nad Stawami" ul. Poniatowskiego 32
08-110 Siedlce
Szczutowo Dom Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II ul. 3 Maja 116
09-227 Szczutowo
Młodzieszyn Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie ul. Wyszogrodzka 101
96-512 Młodzieszyn
Jabłonna Lacka Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek ul. Długa 2
08-304 Jabłonna Lacka
Jabłonna Lacka Dom Pomocy Społecznej Wirów 2
08-304 Jabłonna Lacka
Orońsko Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" Łaziska 15 A
26-505 Orońsko
Warszawa Prywatny Dom Opieki "Nadzieja" ul. Aleja Bzów 16
02-495 Warszawa
Warszawa Dom Opieki "Pod Świerkami" ul. Antenowa 8
04-656 Warszawa
Warszawa Dom Seniora Dobry Dom Wilanów ul. Bruzdowa 32A
02-991 Warszawa
Warszawa Dom Seniora NASZ DOM ul. Czereśniowa 116 A
02-463 Warszawa
Warszawa Dom w Ogrodzie ul. Leszka Białego 8
02-496 Warszawa
Warszawa Dom "Samarytanin" Zgromadzenia Zakonnego Sióstr i Braci Miłosierdzia Bożego Dobrzy Samarytanie ul. Modlińska 205 a
03-122 Warszawa
Warszawa Prywatny Dom Opieki Grażyna ul. Mydlarska 34
04-693 Warszawa
Warszawa Prywatny Dom Opieki ul. Pomorska 26a
03-101 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków ul. Arabska 3
03-997 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej ul. Bohaterów 46/48
03-007 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Dickensa 25
02-382 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Budowlani" ul. Elekcyjna 6
01-128 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia ul. Hetmańska 44
04-305 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta ul. Kawęczyńska 4b
03-772 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Chemik" ul. Korotyńskiego 10
02-121 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej ul. Nowoursynowska 216
02-766 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej Zasłużonego Pracownika Oświaty ul. Parkowa 7a
00-759 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Na Przedwiośniu" ul. Przedwiośnie 1
04-748 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej Św. Franciszka Salezego ul. Solec 36a
00-394 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" ul. Sternicza 125
01-350 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Syrena" ul. Syreny 26
01-151 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej "Leśny" ul. Tułowicka 3
01-974 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej ul. Wójtowska 13
00-224 Warszawa
Warszawa Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Żegańska 34
04-713 Warszawa
Błonie Dom Opieki "Christoph" ul. Grodziska 54 A
05-870 Błonie
Kiełpin Rodzinny Dom Seniora Promyk ul. Ogrodowa 1a
05-092 Kiełpin
Koczargi Nowe Dom Opieki "Oaza" ul. Bugaj 30
05-082 Koczargi Nowe
Koczargi Nowe Dom Opieki "Spokojna Jesień" ul. Bugaj 32
05-082 Koczargi Nowe
Pilaszków, Dom Opiekuńczo-Leczniczy Opatrzności Bożej ul. Nowowiejska 137
05-860 Pilaszków,
Stare Babice Dom Opieki "Zacisze" ul. Pohulanka 71
05-082 Stare Babice
Stare Babice Rodzinny Dom Opieki ul. Warszawska 233
05-082 Stare Babice
Zielonki-Parcela Prywatny Dom Opieki "Patrycja" ul. Południowa 41
05-082 Zielonki-Parcela
Łomianki Prywatny Dom Opieki "Róża" ul. Lutza 30
05-092 Łomianki
Łomianki Prywatny Dom Opieki POD SOSNĄ ul. Narciarska 15
05-092 Łomianki
Bramki Dom Pomocy Społecznej ul. Północna 18,
05-870 Bramki
Sadowa Dom Pomocy Społecznej ul. Jagodowa 2
05-092 Sadowa
Stoczek Węgrowski Dom Pomocy Społecznej Stare Lipki
07-104 Stoczek Węgrowski
Marki Duomed Leśna Przystań ul. Gliniecka 36
05-270 Marki
Marki Dom Opieki "Niezapominajka" ul. Rzemieślnicza 13
05-270 Marki
Marki Rodzinny Dom Seniora ul. Stawowa 4
05-260 Marki
Ząbki Rodzinny Dom Pomocy Leśny Azyl ul. Kolejowa 31 J
05-091 Ząbki
Ząbki Dom Opieki nad Osobami Starszymi "Zielony Zakątek" ul. Langiewicza 19
05-091 Ząbki
Kołobrzeg Dom Pomocy Społecznej ul. Ogrodowa 3
78-100 Kołobrzeg
Zielonka Dom Opieki Rodzinny Dom ul. Marecka 94A
05-220 Zielonka
Wrzosowo Dom Pomocy Społecznej Włościbórz 1
78-114 Wrzosowo
Zielonka Opieka nad Starszymi UKOJENIE ul. Marecka 94d
05-220 Zielonka
Koszalin Rodzinny Dom Pomocy "Aster1" Stare Bielice 103b-13
75-001 Koszalin
Zielonka Dom Pomocy Społecznej ul. Poniatowskiego 29
05-220 Zielonka
Radzymin Dom Pomocy Społecznej ul. Konstytucji 3 Maja 7
05-250 Radzymin
Pyrzyce Dom Pomocy Społecznej Filia w Żabowie Żabów 31
74-200 Pyrzyce
Jarosławiec Rodzinny Dom Opieki "Leśny Dworek" ul. Za Lasem 40
76-107 Jarosławiec
Brańszczyk Dom Pomocy Społecznej ul. Jana Pawła II 65
07-221 Brańszczyk
Gaj Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci "Fiszor" ul. Matki Wincenty Jaroszewskiej 5
07-230 Gaj
Policzna Dom Pomocy Społecznej w Gródku Gródek 26
26-720 Policzna
Policzna Prywatny Dom Opieki Słoneczny Dom Gródek 49c
26-720 Policzna
Szczecin Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. Gen. Boruty Spiechowicza ul. Krucza 17
71-747 Szczecin
Bądzyń Dom Pomocy Społecznej Bądzyń
09-304 Bądzyń
Szczecin Prywatny Dom Opieki nad Osobami Starszymi "Wielmed" s.c. Pilchowo, ul. Okocimska 20
71-371 Szczecin
Szczecin Dom Pomocy Społecznej ul. Broniewskiego 4/6
71-460 Szczecin
Szczecin Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta i Pioniera Ziemie Szczecińskiej" ul. Romera 21-29
70-900 Szczecin
Borne Sulinowo Dom Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 5
78-449 Borne Sulinowo
Rąbino Dom Pomocy Społecznej Modrzewiec 8
78-331 Rąbino
Żyrardów Dom Pomocy Społecznej ul. Limanowskiego 32b
96-300 Żyrardów
Wałcz Dom Pomocy Społecznej ul. Orla 35
78-600 Wałcz
Żyrardów Dom Pomocy Społecznej im ks. Jerzego Popiełuszki ul. Sosabowskiego 23
96-300 Żyrardów
Bartoszyce Dom Pomocy Społecznej ul. Bohaterów Monte Cassino 4
11-200 Bartoszyce
Bisztynek Dom Pomocy Społecznej ul. 9 Maja 7
11-230 Bisztynek
Wodukajmy Dom Pomocy Społecznej ul. Szczurkowo 25
11-205 Wodukajmy
Braniewo Powiatowy Dom Pomocy Społecznej ul. Królewiecka 35
14-500 Braniewo
Uzdowo Dom Pomocy Społecznej Uzdowo 18/19
13-214 Uzdowo
Grodków Dom Pomocy Społecznej ul. Mickiewicza 15
49-200 Grodków
Elbląg Dom Pomocy Społecznej ul. Pułaskiego 1c
82-300 Elbląg
Chomiąża Dom Opieki "Spokojna Przystań" Chomiąża
48-100 Chomiąża
Branice Dom Pomocy Społecznej Bliszczyce 76
48-140 Branice
Elbląg Dom Pomocy Społecznej "Niezapominajka" ul. Toruńska 17
82-300 Elbląg
Branice Dom Pomocy Społecznej Bliszczyce 76
48-140 Branice
Branice Dom Pomocy Społecznej Boboluszki 71
48-140 Branice
Branice Dom Pomocy Społecznej Dzbańce 1
48-140 Branice
Elbląg Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Św Jadwigi ul. Kasprzaka 10
82-300 Elbląg
Głubczyce Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" ul. Dworcowa 10
48-100 Głubczyce
Elbląg Dom Pomocy Społecznej Rangóry
82-300 Elbląg
Kietrz Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi ul. Raciborska 81
48-130 Kietrz
Elbląg Dom Pomocy Społecznej "Krokus" Władysławowo 4
82-300 Elbląg
Tolkmicko Dom Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 2
82-340 Tolkmicko
Lisiecice Dom Pomocy Społecznej Klisino 100
48-118 Lisiecice
Ełk "Tęczowy Dom" Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek ul. Kilińskiego 2
19-300 Ełk
Nowa Wieś Ełcka Dom Pomocy Społecznej ul. Lipowa 1
19-300 Nowa Wieś Ełcka
Kędzierzyn-Koźle Dom Pomocy Społecznej ul. Dąbrowszczaków 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle
Kalinowo Dom Pomocy Społecznej LILI Golubie 7
19-314 Kalinowo
Kędzierzyn-Koźle Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety ul. Łukasiewicza 9
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Kluczbork Dom Pomocy Społecznej ul. Sienkiewicza 20a
46-200 Kluczbork
Giżycko Dom Pomocy Społecznej ul. Warszawska 31
11-500 Giżycko
Kluczbork Dom Pomocy Społecznej ul. Wołczyńska 25
46-200 Kluczbork
Wołczyn - Gierałcice Dom Pomocy Społecznej ul. Opolska 28
46-250 Wołczyn - Gierałcice
Węgorzewo Dom Pomocy Społecznej ul. 11 Listopada 12
11-600 Węgorzewo
Iława Dom Seniora "Gołębi Dwór" Kamień Mały 1c
14-200 Iława
Iława Filia Dps w Lubawie ul. Dąbrowskiego 15 b
14-200 Iława
Lubawa Dom Pomocy Społecznej ul. Grunwaldzka 11
14-260 Lubawa
Krapkowice Dom Pomocy Społecznej ul. Ogrodowa 5
47-303 Krapkowice
Namysłów Dom Pomocy Społecznej ul. Bohaterów Warszawy 21
46-100 Namysłów
Namysłów Dom Pomocy Społecznej ul. Kamienna 22
46-100 Namysłów
Nysa Dom Pomocy Społecznej "Magnolia" prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi Koperniki 17
48-303 Nysa
Nysa Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej al. Wojska Polskiego 77
48-300 Nysa
Nysa Dom Pomocy Społecznej ul. Świętojańska 6
48-303 Nysa
Susz Dom Pomocy Społecznej ul. Iławska 42
14-240 Susz
Dobrzeń Wielki Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Pielęgniarek wg Trzeciej Reguły św. Franciszka ul. Kościelna 11
46-081 Dobrzeń Wielki
Kętrzyn Dom Pomocy Społecznej ul. Wileńska 16
11-400 Kętrzyn
Mikołajki Dom Pomocy Społecznej EDO Parafii Ewangelicko-Augsburskiej pl. Kościelny 51
11-730 Mikołajki
Mrągowo Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych ul. Młodkowskiego 19
11-700 Mrągowo
Nidzica Dom Pomocy Społecznej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo - Dom Rodzinny "Hostel" Napiwoda 58 a
13-100 Nidzica
Opole Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Chmielowicka 6
45-738 Opole
Grodziczno Dom Pomocy Społecznej Nowe Grodziczno 14b
13-324 Grodziczno
Kowale Oleckie Dom Pomocy Społecznej ul. Witosa 8
19-420 Kowale Oleckie
Gietrzwałd Dom Pomocy Społecznej Grazymy 1
11-036 Gietrzwałd
Czarnowąsy Dom Pomocy Społecznej pl. Klasztorny 2
46-020 Czarnowąsy
Gietrzwałd Młodzi Duchem Dom Seniora Mazury Biesal 80b
11-036 Gietrzwałd
Prószków Dom Pomocy Społecznej ul. Zamkowa 8
46-060 Prószków
Olsztyn Dom Opieki Laurentius ul. Hozjusza 19
11-041 Olsztyn
Biała Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety Grabina 72
48-210 Biała
Olsztynek Całodobowy Dom Opieki Fundacji Pomoc ul. Waplewo 42
11-015 Olsztynek
Głogówek Dom Pomocy Społecznej ul. Zwycięstwa 34
48-248 Głogówek
Purda Dom Opieki EDO Marcinkowo 23A
11-030 Purda
Prudnik Dom Pomocy Społecznej ul. Młyńska 11
48-200 Prudnik
Barczewo Dom Pomocy Społecznej ul. Kraszewskiego 17
11-010 Barczewo
Dobre Miasto Dom Pomocy Społecznej ul. Łużycka 73
11-040 Dobre Miasto
Kadłub Dom Pomocy Społecznej ul. Zamkowa 5
47-175 Kadłub
Jeziorany Dom Pomocy Społecznej ul. Kajki 49
11-320 Jeziorany
Jonkowo Dom Pomocy Społecznej "Jutrzenka" ul. Lipowa 9
11-042 Jonkowo
Leśnica Dom Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 20
47-150 Leśnica
Olsztyn Dom Pomocy Społecznej ul. Bałtycka 37 a
10-144 Olsztyn
Olsztyn Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" ul. Fałata 23
10-211 Olsztyn
Olsztyn Dom Pomocy Społecznej Polskiego Związku Niewidomych Paukszty 57
10-685 Olsztyn
Strzelce Opolskie Dom Pomocy Społecznej ul. Strażacka 8
47-100 Strzelce Opolskie
Olsztyn Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Olsztynie ul. Traktorowa 35
10-810 Olsztyn
Zawadzkie Dom Pomocy Społecznej ul. Czarna 2
47-120 Zawadzkie
Morąg Dom Opieki Modrzew ul. Malinowa 8
14-300 Morąg
Ustrzyki Dolne Dom Pomocy Społecznej Moczary 41
38-700 Ustrzyki Dolne
Szyldak Dom Pomocy Społecznej ul. Gdańska 14
14-106 Szyldak
Łukta Dom Pomocy Społecznej "Nasz Dom" Molza 18
14-105 Łukta
Brzozów Dom Pomocy Społecznej "Spokojna Przystań" ul. Witosa 13
36-200 Brzozów
Spychowo Filia Dps w Szczytnie ul. Sienkiewicza 3
12-150 Spychowo
Dębica Dom Pomocy Społecznej ul. Leśna 183
39-200 Dębica
Szczytno Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II ul. Wielbarska 2
12-100 Szczytno
Pilzno Dom Pomocy Społecznej Parkosz 26
39-220 Pilzno
Jarosław Dom Pomocy Społecznej Plac Mickiewicza 4
37-500 Jarosław
Laszki Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach Moszczany 1
37-543 Laszki
Laszki Dom Pomocy Społecznej Wysock 2a, 2b
37-543 Laszki
Sośnica Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy Sośnica 54
37-555 Sośnica
Cieklin Dom Pomocy Społecznej w Foluszu Folusz 56
38-222 Cieklin
Kołaczyce Dom Pogodnej Starosci "Nazaret" Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Kołaczyce 346
38-213 Kołaczyce
Cmolas Dom Pomocy Społecznej Caritas im. ks. W. Borowiusza Cmolas 274
36-105 Cmolas
Daleszyce Dom Seniora Zielone Niwy Niwy 20J
26-021 Daleszyce
Górno Dom Pomocy Społecznej "Dom Spokojnej Starości" Krajno Parcele 24b
26-008 Górno
Kamienna Wola Dom Opieki PRESTIGE Kamienna Wola 71
26-220 Kamienna Wola
Stąporków Kompleks Opiekuńczy u Stępniów Kozia Wola 95
26-220 Stąporków
Końskie Dom Pomocy Społecznej "Cichy Zakątek" ul. Warszawska 25
26-200 Końskie
Ożarów Dom Pomocy Społecznej Czachów 54
27-530 Ożarów
Ożarów Dom Pomocy Społecznej Sobów 1
27-530 Ożarów
Opatów Dom Pomocy Społecznej Zochcinek 42
27-500 Opatów
Ostrowiec Świętokrzyski Dom Pomocy Społecznej ul. Grabowiecka 7
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski Dom Pomocy Społecznej os. Słoneczne 49
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Łączna Dom Opieki "Liliowy Dworek" Łączna 87a
26-140 Łączna
Staszów Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo Kurozwęki, ul. Kościelna 4
28-200 Staszów
Włoszczowa Dom Pomocy Społecznej ul. Koniecpolska 20
29-100 Włoszczowa
Mierzęcice Centrum Opieki Długoterminowej "JOANNA" Osiedle 76
42-460 Mierzęcice
Preczów Dom Dla Osób Starszych "Preczów" ul. Polna 9c
42-512 Preczów
Będzin Dom Pomocy Społecznej ul. Mickiewicza 2
42-506 Będzin
Bielsko-Biała Dom Opieki Lawendowy Dom ul. 13 Zakrętów
43-300 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Dom Opieki "Pod Dębem" Hałcnów, ul. Pod Dębem 18
43-344 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Dom Seniora Pałacyk Jankowskiego ul. Jaworowa 14
43-300 Bielsko-Biała
Buczkowice Willa Seniora ul. Jama 1002
43-374 Buczkowice
Bystra Rodzinny Dom "Senior" ul. Szczyrkowska 136
43-360 Bystra
Wilamowice Dom Opieki Magnolia ul. Słowackiego 2
43-330 Wilamowice
Bielsko-Biała Dom Pomocy Społecznej "Hospicjum" ul. Armii Krajowej 181
43-300 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Dom Pomocy Społecznej 43-346 , ul. Olimpijska 11
43-346 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela" ul. Pocztowa 14a
43-309 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Córek Bożej Miłosci ul. Żywiecka 20
43-300 Bielsko-Biała
Czechowice - Dziedzice Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" ul. Hutnicza 8
43-502 Czechowice - Dziedzice
Wilkowice Dom Pomocy Społecznej ul. Kościelna 5
43-365 Wilkowice
Imielin Dom Opieki Dla Osób Starszych Pensjonat MARIE Maria Jadowska ul. Rubinowa 5
41-407 Imielin
Bytom Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" ul. Stolarzowicka 33
41-908 Bytom
Bytom Dom Pomocy Społecznej Caritas ul. Dworcowa 7
41-902 Bytom
Bytom Dom Pomocy Społecznej "Wędrowiec" ul. Frenzla 204
41-908 Bytom
Bytom Dom Pomocy Społecznej Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju" ul. Matki Ewy 1
41-908 Bytom
Chorzów Miejski Dom Pomocy Społecznej "Caritas" ul. Harcerska 3
41-503 Chorzów
Chorzów Dom Pomocy Społecznej "Republika" ul. Michałkowicka 4
41-500 Chorzów
Chorzów Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo ul. Powstańców 45
41-500 Chorzów
Chorzów Dom Pomocy Społecznej "Nadzieja" ul. Wandy 64
41-500 Chorzów
Brenna Górski Dom Seniora ul. Hołcyna 24
43-438 Brenna
Brenna Dom Pomocy Społecznej SILESIAMED ul. Wyzwolenia 38
43-438 Brenna
Cieszyn Dom Pomocy Społecznej Sióstr Elżbietanek "Betania" ul. Katowicka 1
43-400 Cieszyn
Cieszyn Dom Pomocy Społecznej nr 1 ul. Korfantego 1
43-400 Cieszyn
Cieszyn Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Ojców Bonifratrów pl. Londzina 1
43-400 Cieszyn
Drogomyśl Dom Pomocy Społecznej Modrzewiowa 1
43-424 Drogomyśl
Kończyce Małe gm. Zebrzydowice Dom Pomocy Społecznej "Bursztyn" ul. Staropolska 14
43-410 Kończyce Małe gm. Zebrzydowice
Pogórze Dom Pomocy Społecznej Pogórze 201
43-430 Pogórze
Skoczów Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci nr 2 ul. Mickiewicza 36
43-430 Skoczów
Skoczów Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Feniks" ul. Sportowa 13
43-430 Skoczów
Strumień Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame ul. 1 Maja 12
43-246 Strumień
Blachownia Dom Pomocy Społecznej ul. Sienkiewicza 6
42-290 Blachownia
Częstochowa Dom Pomocy Społecznej ul. Kontkiewicza 2
42-209 Częstochowa
Częstochowa Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Braci Albertynów ul. św. Jadwigi 84/86
42-200 Częstochowa
Częstochowa Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek ul. Wesoła 14
42-200 Częstochowa
Lelów Dom Pomocy Społecznej ul. Szczekocińska 19
42-235 Lelów
Turów Dom Pomocy Społecznej ul. Joachimowska 85
42-256 Turów
Dąbrowa Górnicza Dom Pomocy Społecznej ul. Norwida 1
41-300 Dąbrowa Górnicza
Gliwice Dom Pomocy Społecznej "Nasz Dom" ul. Derkacza 10
44-100 Gliwice
Gliwice Dom Pomocy Społecznej "Opoka" ul. Pszczyńska 100
44-100 Gliwice
Pilchowice Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów ul. Damrota 7
44-145 Pilchowice
Kuźnia Nieborowska Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" ul. Knurowska 13
44-143 Kuźnia Nieborowska
Sośnicowice Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" ul. Kozielska 1
44-153 Sośnicowice
Jastrzębie-Zdrój Dom Pomocy Społecznej "Dar serca" ul. Kaszubska 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Jaworzno Dom Pomocy Społecznej ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 63
43-600 Jaworzno
Katowice Dom Pomocy Społecznej "Przystań" ul. Adamskiego 22
40-069 Katowice
Katowice Dom Pomocy Społecznej "Zacisze" ul. Traktorzystów 42
40-695 Katowice
Lubliniec Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" ul. Cyrana 10
42-700 Lubliniec
Koszęcin Dom Pomocy Społecznej w Lublińcu Filia ul. Dąbrówki 1
42-286 Koszęcin
Lubliniec Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" ul. 74 GPP 2
42-700 Lubliniec
Lubliniec Dom Pomocy Społecznej ul. Kochcicka 14
42-700 Lubliniec
Iwonicz Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Felicjanek ul. Długa 1
38-440 Iwonicz
Iwonicz Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Ojców Bonifratrów ul. Floriańska 19
38-440 Iwonicz
Krosno Dom Pomocy Społecznej ul. Kletówki 6
38-400 Krosno
Krosno Dom Pomocy Społecznej ul. Żwirki i Wigury 4a
38-400 Krosno
Brzóza Królewska Dom Pomocy Społecznej Brzóza Królewska 678
37-307 Brzóza Królewska
Leżajsk Dom Pomocy Społecznej Piskorowice-Mołynie 295
37-300 Leżajsk
Mikołów Dom Opieki "Maria" ul. Stroma 3
43-190 Mikołów
Mikołów-Borowa Wieś Dom Pomocy Społecznej ul. Gliwicka 366
43-197 Mikołów-Borowa Wieś
Ruda Różaniecka Dom Pomocy Społecznej Ruda Różaniecka 53
37-613 Ruda Różaniecka
Orzesze Dom Pomocy Społecznej ul. Traugutta 45
43-180 Orzesze
Mysłowice Dom Pomocy Społecznej ul. Reja 54
41-404 Mysłowice
Poraj Dom Pomocy Społecznej Dla Dorosłych im. św. Brata Alberta prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek ul. Jasna 6
42-360 Poraj
Lubaczów Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr AlbertynekDom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Albertynek ul. Kościuszki 139
37-600 Lubaczów
Piekary Śląskie Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach Śląskich Trautmana 4
41-946 Piekary Śląskie
Pielgrzymowice Dom Pomocy Społecznej ul. Golasowicka 15
43-253 Pielgrzymowice
Pszczyna Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek ul. Warowna 59
43-200 Pszczyna
Krzyżanowice Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy ul. Kolejowa 4
47-450 Krzyżanowice
Wielkie Oczy Dom Pomocy Społecznej ul. Zielona 5
37-627 Wielkie Oczy
Łańcut Dom Pomocy Społecznej ul. Piłsudskiego 72
37-100 Łańcut
Racibórz Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" ul. Grzonki 1
47-400 Racibórz
Racibórz Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Siostry Marii Niepokalanej pl. Władysława Jagiełły 3
47-400 Racibórz
Ruda Śląska Pensjonat Senior ul. Słowackiego 22
41-710 Ruda Śląska
Ruda Śląska Dom Opieki FAMILIA ul. Wyzwolenia 12
41-707 Ruda Śląska
Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 3
41-707 Ruda Śląska
Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia ul. Piłsudskiego 43
41-707 Ruda Śląska
Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej Caritas Archidiecezji Katowickiej ul. Kłodnicka 103
41-706 Ruda Śląska
Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej "Senior" ul. Puszkina 7
41-704 Ruda Śląska
Ruda Śląska Dom Pomocy Społecznej Caritas Archidiecezji Katowickiej ul. Wolności 30
41-700 Ruda Śląska
Mielec Dom Pomocy Społecznej im. ks. St. Kard. Wyszyńskiego ul. Kardynała Wyszyńskiego 16
39-300 Mielec
Nowosiółki Dydyńskie Dom Pomocy Społecznej Huwniki 127
37-743 Nowosiółki Dydyńskie
Przemyśl Dom Pomocy Społecznej ul. Basztowa 17
37-700 Przemyśl
Przemyśl Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów ul. św. Brata Alberta 1
37-700 Przemyśl
Przeworsk Dom Pomocy Społecznej ul. Krakowska 1
37-200 Przeworsk
Lyski Dom Pomocy Społecznej pod wezwaniem św. Józefa ul. Rybnicka 7
44-295 Lyski
Rybnik Miejski Dom Pomocy Społecznej ul. Żużlowa 25
44-200 Rybnik
Siemianowice Śląskie Dom Rodzinny "Jesienna Róża" ul. Rózana 3
41-100 Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Karola Boromeusza ul. Maciejkowicka 8
41-103 Siemianowice Śląskie
Kamionka Dom Pomocy Społecznej Ruda 102
39-122 Kamionka
Kamionka Dom Pomocy Społecznej Ruda 102
39-122 Kamionka
Siemianowice Śląskie Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek ul. św. Barbary 5
41-100 Siemianowice Śląskie
Sosnowiec Dom Pomocy Społecznej nr 1 ul. Andersa 81b
41-200 Sosnowiec
Lubzina Dom Pomocy Społecznej Lubzina 47
39-102 Lubzina
Sosnowiec Dom Pomocy Społecznej ul. Jagiellońska 2
41-200 Sosnowiec
Świętochłowice Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" ul. Imieli 12
41-605 Świętochłowice
Boguchwała Dom Spokojnej Starości "Złote Liście" Zarzecze 23
36-040 Boguchwała
Świętochłowice Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza ul. Kubiny 11
41-600 Świętochłowice
Tarnowskie Góry Dom Seniora Willa Rosa Strzybnica, ul.Kościelna 32
42-609 Tarnowskie Góry
Miedary Dom Pomocy Społecznej ul. Zamkowa 7
42-676 Miedary
Nakło Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza ul. Główna 8
42-620 Nakło
Tarnowskie Góry Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza ul. Gliwicka 22
42-600 Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry Dom Pomocy Społecznej "Przyjaźń" ul. Włoska 24
42-612 Tarnowskie Góry
Zbrosławice Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów ul. Wolności 34
42-674 Zbrosławice
Łubie Dom Pomocy Społecznej ul. Pyskowicka 34
42-131 Łubie
Tychy Dom Pomocy Społecznej ul. Kopernika 6
43-100 Tychy
Gorzyce Dom Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II ul. Bogumińska 22
44-350 Gorzyce
Radlin Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy SANUS ul. Orkana 8
44-310 Radlin
Skrzyszów Dom Seniora GWAREK ul. Dębowa 13 c
44-348 Skrzyszów
Gorzyce Wojewódzki Osrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy ul. Zamkowa 8
44-350 Gorzyce
Wodzisław Śląski Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej ul. Wolności 35
44-300 Wodzisław Śląski
Zabrze Dom Pomocy Społecznej nr 3 ul. Brysza 3
41-800 Zabrze
Chmielnik Dom Pomocy Społecznej Caritas im. św. Ojca Pio Chmielnik 4a
36-016 Chmielnik
Dynów Dom Pogodnej Starości im Św. Brata Alberta ul. Ks. Józefa Ożoga 12a
36-065 Dynów
Górno Dom Pomocy Społecznej Rzeszowska 7
36-051 Górno
Zabrze Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów ul. Cisowa 6
41-800 Zabrze
Zabrze Dom Pomocy Społecznej nr 2 ul. Jaskółcza 11
41-800 Zabrze
Zabrze Dom Pomocy Społecznej nr 1 ul. Matejki 62
41-800 Zabrze
Pilica Zakład Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjny "Lasota" Kocikowa 42 A
42-436 Pilica
Zawiercie Dom Pomocy Społecznej ul. Rzemieślnicza 9
42-400 Zawiercie
Rzeszów Villa Seniora ul. Jana Pawła II 133
35-317 Rzeszów
Sokołów Małopolski Dom Spokojnej Starości "Leśniówka" Turza 242
36-050 Sokołów Małopolski
Hyżne Dom Pomocy Społecznej Nieborów 762
36-024 Hyżne
Żory Dom Pomocy Społecznej os. Powstańców Śląskich 20
44-240 Żory
Kąkolówka Dom Pomocy Społecznej im. Św Jana z Dukli Kąkolówka 468
36-032 Kąkolówka
Kamesznica Dom Opieki im. Jana Pawła II ul. św. Józefa Sebastiana Pelczara 891
34-383 Kamesznica
Korbielów Dom Opieki Na Cyrhli Ślepa Dolina 12
34-335 Korbielów
Rzeszów Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Powstańców Śląskich 4
35-610 Rzeszów
Żywiec Dom Pomocy Społecznej ul. Śliżowy Potok 8
34-300 Żywiec
Rzeszów Dom Pomocy Społecznej ul. Sucharskiego 1
35-225 Rzeszów
Czarna Białostocka Dom Opieki "Złota Jesień" Wólka Ratowiecka 42
16-020 Czarna Białostocka
Augustów Dom Pomocy Społecznej dla dzieci Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi Studzieniczna 2
16-300 Augustów
Rzeszów Dom Pomocy Społecznej ul. Załęska 7a
35-322 Rzeszów
Rzeszów Dom Pomocy Społecznej ul. Łabędzia 9
35-207 Rzeszów
Michałowo Dom Pomocy Społecznej Jałówka, ul. Leśna 11
16-050 Michałowo
Zaścianki Dom Opieki Lawendowy Zaścianek ul. Marcina 11
15-521 Zaścianki
Łąka Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Łąka 260
36-004 Łąka
Białystok Dom Pomocy Społecznej ul. Baranowicka 203
15-517 Białystok
Zagórz Dom Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta ul. Winnickiego 1
38-540 Zagórz
Białystok Dom Pomocy Społecznej ul. Świerkowa 9
15-328 Białystok
Choroszcz Dom Pomocy Społecznej al. Niepodległości 4
16-070 Choroszcz
Stalowa Wola Dom Pomocy Społecznej ul. Dmowskiego 2a
37-450 Stalowa Wola
Juchnowiec Kościelny Dom Pomocy Społecznej w Czerewkach Czerewki 1
16-061 Juchnowiec Kościelny
Juszkowy Gród Dom Pomocy Społecznej "Spokojna Przystań" Garbary
16-053 Juszkowy Gród
Supraśl Dom Pomocy Społecznej Łaźnie
16-030 Supraśl
Tykocin Dom Pomocy Społecznej pw św Franciszka z Asyżu ul. Klasztorna 1
16-080 Tykocin
Zabłudów Dom Pomocy Społecznej Bobrowa 1
16-060 Zabłudów
Łapy Dom Pomocy Społecznej Uhowo, ul. Surażska 67
18-100 Łapy
Brańsk Dom Pomocy Społecznej ul. Jana Pawła II nr 14
17-120 Brańsk
Grajewo Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci ul. Nowickiego 1
19-200 Grajewo
Białowieża Dom Pomocy Społecznej "Rokitnik" ul. Centura 2
17-230 Białowieża
Łomża Dom Pomocy Społecznej im W. Kowalewskiej ul. Gen. Sikorskiego 222
18-400 Łomża
Łomża Dom Pomocy Społecznej ul. Polowa 39
18-400 Łomża
Jaświły Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" Mociesze 4A
19-124 Jaświły
Sejny Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi ul. Mickiewicza 10
16-500 Sejny
Siemiatycze Powiatowz Dom Pomocy Społecznej ul. 3 Maja 2
17-300 Siemiatycze
Gorzyce Dom Pomocy Społecznej Krajowy Ośrodek Socjalno-Szkoleniowy dla Kobiet ul. 11 Listopada 12
39-432 Gorzyce
Suwałki Dom Pomocy Społecznej "Kalina" ul. Pułaskiego 66
16-400 Suwałki
Ciechanowiec Dom Pomocy Społecznej Kozarze 63
18-230 Ciechanowiec
Nowa Dęba Dom Pomocy Społeczne ul. Jana Pawła II 7
39-460 Nowa Dęba
Parchowo Dom Pomocy Społecznej ul. Kasztanowa 2
77-124 Parchowo
Tarnobrzeg Dom Pomocy Społecznej ul. Kurasia 7
39-400 Tarnobrzeg
Chojnice Dom Pomocy Społecznej ul. Leśna 12
89-600 Chojnice
Tarnobrzeg Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP. ul. Sienkiewicza 211
39-403 Tarnobrzeg
Czarne Dom Pomocy Społecznej ul. Zamkowa 19
77-330 Czarne
Gdańsk Dom Opieki "Za Sosnami" al. Hallera 227a
80-502 Gdańsk
Zaklików Dom Pomocy Społecznej Irena 72
37-470 Zaklików
Przyjaźń Dom Seniora Tęcza Łapino 43B
83-331 Przyjaźń
Gdańsk Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II ul. Fromborska 24
80-389 Gdańsk
Czudec Dom Pomocy Społecznej Babica 2
38-120 Czudec
Gdańsk Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" ul. Hoża 4
80-628 Gdańsk
Gdańsk Dom Pomocy Społecznej ul. Polanki 121
80-308 Gdańsk
Kielce Dom Pomocy Społecznej Jagiellońska 76
25-734 Kielce
Kielce Dom Pomocy Społecznej Sobieskiego 30
25-124 Kielce
Kielce Dom Pomocy Społecznej. Ośrodek Samotnej Matki i Dziecka Słoneczna 3
25-731 Kielce
Kielce Dom Pomocy Społecznej im. F. Malskiej Tarnowska 10
25-272 Kielce
Kielce Dom Pomocy Społecznej Żeromskiego 4/6
25-369 Kielce
Kielce Dom Pomocy Społecznej Złota 7
25-015 Kielce
Chęciny Pielęgniarski Dom Opieki "Leśna Oaza" Czerwona Góra 11
26-060 Chęciny
Chmielnik Dom Pomocy Społecznej Łagiewniki 73
26-110 Chmielnik
Gdańsk Dom Pomocy Społecznej ul. Starogardzka 20
80-015 Gdańsk
Gdańsk Dom Pomocy Społecznej Sióstr Pallotynek ul. Turystyczna 23
80-680 Gdańsk
Gdynia Ośrodek Opiekuńczy dla przewlekle chorych ul. Bosmańska 32a
81-116 Gdynia
Gdynia Centrum Pomocowe Caritas im. Św. O. Pio: Dom Pomocy Społecznej ul. Jęczmienna 8
81-089 Gdynia
Gdynia Dom Pomocy Społecznej ul. Pawia 31
81-078 Gdynia
Mierzeszyn Dom Pomocy Społecznej "Leśny" Zaskoczyn 11
83-041 Mierzeszyn
Łęgowo Dom Pomocy Społecznej "Dom Rodzinny" Cieplewo
83-031 Łęgowo
Chwaszczyno Dom "Przystań" ul. Boczna 4
80-209 Chwaszczyno
Żukowo Dom Seniora "Nestor" ul. Fredry 3
83-330 Żukowo
Przodkowo Dom Pomocy Społecznej Kobysewo 14
83-304 Przodkowo
Sulęczyno Dom Pomocy Społecznej ul. Sosnowa 4
83-320 Sulęczyno
Karsin Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu Cisewie 35
83-440 Karsin
Kościerzyna Dom Seniora "Ostoja Kaszubska" ul. Skarszewska 5
83-400 Kościerzyna
Stary Bukowiec Dom Pomocy Społecznej "Kaszub" Stawiska 41
83-431 Stary Bukowiec
Kwidzyn Dom Seniora ELITE PRESTIGE Licze 77
82-500 Kwidzyn
Ryjewo Dom Pomocy Społecznej "Słoneczne Wzgórze" ul. Donimirskich 6
82-420 Ryjewo
Kwidzyn Dom Pomocy Społecznej ul. Malborska 18
82-500 Kwidzyn
Lębork Dom Pomocy Społecznej ul. I Armii Wojska Polskiego 43
84-300 Lębork
Lębork Dom Pomocy Społecznej nr 1 ul. Stryjewskiego 23
84-300 Lębork
Frysztak Dom Pomocy Społecznej Glinik Dln. 230
38-130 Frysztak
Sopot Perfekton - Profesjonalna opieka nad osobami starszymi Al.Niepodległości 809/A
81-810 Sopot
Górno Dom Pomocy Społecznej Krajno Parcele 24b
26-008 Górno
Piekoszów Dom Pomocy Społecznej ul. Czarnowska 2a
26-065 Piekoszów
Sitkówka - Zgórsko Dom Pomocy Społecznej Os. Pod Lasem 58
26-052 Sitkówka - Zgórsko
Stąporków Ośrodek Opiekuńczy "Barbara" Wielka Wieś ul. Szkolna 11
26-220 Stąporków
Słupia Konecka Dom Pomocy Społecznej Ruda Pilczycka 56
26-234 Słupia Konecka
Pińczów Dom Pomocy Społecznej ul. Wesoła 5
28-400 Pińczów
Sandomierz Dom Pomocy Społecznej ul. Czyżewskiego 1
27-600 Sandomierz
Skarżysko-Kamienna Dom Pomocy Społecznej ul. Sporna 6
26-110 Skarżysko-Kamienna
Brody Dom Pomocy Społecznej "Relax" ul. Wójtowska 62
27-230 Brody
Pawłów Dom Pomocy Społecznej im. Sue Ryder w Kałkowie-Godowie Godów 88
27-225 Pawłów
Starachowice Dom Pomocy Społecznej ul. Bema 26
27-200 Starachowice
Łeba ZDROWOTEL - MAZOWSZE ŁEBA Nadmorska 15/17
84-360 Łeba
Stegna Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowo-Rehabilitacyjny "BAŁTYK" Wczasowa 7
82-103 Stegna
Ustka Sanatorium Tęcza Chopina 1/3
76-270 Ustka
Sopot Sanatorium MSWiA HELIOS Bitwy pod Plowcami 63/65
81-756 Sopot
Sopot Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik 23 Marca 105
81-756 Sopot
Sopot Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UZDROWISKO SOPOT" Chrobrego 6/8
81-756 Sopot
Ustka Dom Wczasowo-Sanatoryjny "Perła" Sp. z o.o. Wczasowa 27
76-270 Ustka
Ustka Hotel ORW Azoty Sp. z o.o. Wczasowa 25
76-270 Ustka
Ustka Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Beniowskiego 1
76-270 Ustka
Szymbark Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Neptun" ul. Rybacka 22
83-315 Szymbark
Stegna Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Fala Grunwaldzka 20
82-103 Stegna
Władysławowo Ośrodek Rechabilitacyjno-Wypoczynkowy ALTONA Młyńska 36
84-120 Władysławowo
Ustka Pensjonat Rehabilitacyjno - Wczasowy "ORKA" Marynarki Polskiej 68 a
76-270 Ustka
Krynica Morska Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy "ALBATROS" Korczaka 2
82-120 Krynica Morska
Jastrzębia Góra Orodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "HUTNIK" ul. Kuracyjna 3
84-104 Jastrzębia Góra
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe Róża Szpitalna 1
43-450 Ustroń
Goczałkowice Zdrój Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój Uzdrowiskowa 54
43-230 Goczałkowice Zdrój
Ustroń Mazowsze Medi - SPA Stroma 6
43-450 Ustroń
Ustroń MUFLON Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy Sanatoryjna 32
43-450 Ustroń
Zebrzydowice MedCithi Rehabilitacja & Wellness ul. Wojska Polskiego 10
43-410 Zebrzydowice
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe Kos Zdrojowa 12
43-450 Ustroń
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe "Narcyz" Zdrojowa 9
43-450 Ustroń
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe Rosomak Zdrojowa 2
43-450 Ustroń
Szczyrk Ośrodek Leczniczo Opiekuńczy Adam Szczyrk Radosna 3
43-470 Szczyrk
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe "Elektron" Zdrojowa 5
43-450 Ustroń
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe "Malwa" Szpitalna 45
43-450 Ustroń
Ustroń Sanatorium Uzdrowiskowe "Złocień" Szpitalna 31
43-450 Ustroń
Goczałkowice Zdrój Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu Uzdrowiskowa 51
43-230 Goczałkowice Zdrój
Wisła Centrum Rekreacji i Rehabilitacji "Jubilat" Bukowa 9
43-243 Wisła
Ustroń Ośrodek Wczasowo-Konferencyjny ELTRANS Lipowa 20
43-450 Ustroń
Jaworze VILLA BARBARA Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Sp. z o.o. ul. Wczasowa 171
43-384 Jaworze
Lądek Zdrój GEOVITA sp. z o.o. w Warszawie - Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Lądku Zdroju Graniczna 14
57-540 Lądek Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium Marconi - Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. ul. 1-Maja 10
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness Bohaterów Warszawy 115
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Bristol **** ART & SPA Sanatorium 1 Maja 1
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium Włókniarz Rokosza 1
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium Oblęgorek 1 Maja 19
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium Willa Zielona 1 Maja 39
28-100 Busko-Zdrój
Solec Zdrój Hotel**** Medical SPA Malinowy Zdrój Leśna 7
28-131 Solec Zdrój
Solec Zdrój SOLANNA Pensjonat Uzdrowiskowy & SPA Targowa 2
28-131 Solec Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium ASTORIA Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium uzdrowiskowe RAFAŁ Topolowa 2
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe Oblęgorek Spokojna 4
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium Uzdrowiskowe "Nida-Zdrój" Rzewuskiego 9
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój Sanatorium "Słowacki" Hotel Medical SPA *** 1 Maja 33
28-100 Busko-Zdrój
Busko-Zdrój 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny F. Rzewuskiego 8
28-100 Busko-Zdrój
Solec Zdrój Uzdrowisko Solec-Zdrój Sp. z o.o. 1 Maja 1
28-131 Solec Zdrój
Solec Zdrój Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Krystyna Krakowska 7
28-131 Solec Zdrój
Busko-Zdrój Orodek Leczniczo - Rehabilitacyjny i Gabinet Medycyny Estetycznej Natura Chopina 9
28-100 Busko-Zdrój
Wilkasy AZS COSA Ośrodek w Wilkasach Niegocińska
11-500 Wilkasy
Miłomłyn HOTEL MIŁOMŁYN ZDRÓJ - MEDICAL SPA & VITALITY Ostródzka 2B
14-140 Miłomłyn
Gołdap Sanatorium Uzdrowiskowe Wital Wczasowa 7
19-500 Gołdap
Jantar Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Neptun" Rybacka 22
82-107 Jantar
Złotów HIPOMEDICAL 2 Ośrodek Rehabilitacji Dzieci ZABAJKA 2 Widokowa 1
77-400 Złotów
Wągrowiec WIELSPIN Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jeziorna 16
62-100 Wągrowiec
Ustronie Morskie Leśna Polana Ośrodek Rehabilitacyjny Wojska Polskiego 28,
78-111 Ustronie Morskie
Połczyn Zdrój Zakład lecznictwa uzdrowiskowego GRYF UZDROWISKO POŁCZYN S.A. Zdrojowa 6
78-320 Połczyn Zdrój
Mielno Hotel Wellness Medical Spa Unitral Piastów 6,
76-032 Mielno
Kołobrzeg Magnolia SPA Bałtycka 39
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe KORAL-live Kościuszki 12
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Barbarka Sanatorium Kasprowicza 8
72-600 Świnoujście
Połczyn Zdrój Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Podhale" - Uzdrowisko Połczyn S.A. Solankowa 6
78-320 Połczyn Zdrój
Połczyn Zdrój Zakład lecznictwa uzdrowiskowego "IRENA" - Uzdrowisko Połczyn S.A. Zdrojowa 5
78-320 Połczyn Zdrój
Połczyn Zdrój Sanatorium Marta Zdrojowa 1/2
78-320 Połczyn Zdrój
Kołobrzeg Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO Sikorskiego 8
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Ośrodek Leczniczo - Wypoczynkowy KORMORAN Sp. z o.o. Portowa 8
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe WISTOM Sikorskiego 10
78-100 Kołobrzeg
Dąbki Interferie w Dąbkach (Argentyt) Wydmowa 17
76-156 Dąbki
Kołobrzeg Hotel - Sanatorium Etna-Weneda Portowa 18
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg ARKA MEDICAL SPA HOTEL**** Sułkowskiego 11
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy "POZNANIANKA" Cypriana Kamila Norwida 1
78-100 Kołobrzeg
Dąbki Sanatorium Uzdrowiskowe Wydmowa 8
76-156 Dąbki
Kołobrzeg Sanatorium SAN Jana Kasprowicza 17
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Sanatorium Energetyk Żeromskiego 4
72-600 Świnoujście
Świnoujście Sanatorium WODNIK Sienkiewicza 9
72-600 Świnoujście
Kołobrzeg Sanatorium MonaLisa Lwowska 1
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium MSWiA w Kołobrzegu Portowa 22
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe LECH Korzeniewskiego 1
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe Mesko Chopina 15a
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe "Posejdon" Spacerowa 38
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Sanatorium Uzdrowiskowe "Rybniczanka" Kasprowicza 14
72-600 Świnoujście
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe "Rawar" M. Konopnickiej 5
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe "Bałtyk" Rodziewiczówny 1
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg JANTAR SPA Sanatorium Uzdrowiskowe Rafińskiego 10 - 14
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Perła Bałtyku (Kombatant) Gen. W. Sikorskiego 3
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Uzdrowiskowe KIELCZANKA-ALBAX Rodziewiczówny 15
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Sanatorium Bałtyk - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE Słowackiego 23
72-600 Świnoujście
Świnoujście Sanatorium "Henryk" - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE Sienkiewicza 2
72-600 Świnoujście
Świnoujście Sanatorium Bursztyn - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE Żeromskiego 9
72-600 Świnoujście
Świnoujście Sanatorium Światowid - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE Kasprowicza 12
72-600 Świnoujście
Świnoujście Sanatorium Trzygłów - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE Powstańców Śląskich 1
72-600 Świnoujście
Kołobrzeg Sanatorium Mewa 2 - Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Ściegiennego 4
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Mewa 3 - Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Rodziewiczówny 22
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Mewa 4 - Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Konopnickiej 3
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Sanatorium Mewa 1 - Pawilon A - Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Ściegiennego 5/6
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Sanatorium Adam i Ewa - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE E. Gierczak 2
72-600 Świnoujście
Kamień Pomorski Sanatorium Uzdrowiskowe Dąbrówka Uzdrowisko Kamień Pomorski E. Orzeszkowej 9
72-400 Kamień Pomorski
Kamień Pomorski Sanatorium Uzdrowiskowe CHROBRY Uzdrowsko Kamień Pomorski Bankowa 1
72-400 Kamień Pomorski
Jarosławiec Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pomorskie Centrum Rehabilitacji Sanatorium Panorama Morska Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec
Dziwnówek Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Jantar" Wolności 5/7
72-420 Dziwnówek
Kołobrzeg Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy "Olymp" Kościuszki 5
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS NIWA C.K.Norwida 3
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Szpital Uzdrowiskowy WILLA FORTUNA Rafińskiego 3
78-100 Kołobrzeg
Malbork Dom Pomocy Społecznej ul. Słowackiego 45
82-200 Malbork
Stegna Dom Pomocy Społecznej "Mors" ul. Morska 11
82-103 Stegna
Jastrzębia Góra Dom Seniora Jastrzębia Góra ul. Kuracyjna 4
84-104 Jastrzębia Góra
Puck Nadmorski Dom Seniora Hilaris ul. Gen. J. Hallera 19
84-100 Puck
Puck Nadmorskie Centrum Opieki Horyzont Swarzewo, ul. Szkolna 11A
84-100 Puck
Żarnowiec - Lubkowo Dom Pomocy Społecznej ul. Długa 50
84-112 Żarnowiec - Lubkowo
Ustka Dom Pomocy Społecznej Machowinko 3
76-270 Ustka
Kępice Dom Pomocy Społecznej Przytocko 39
76-250 Kępice
Miastko Dom Pomocy Społecznej Przytocko
77-200 Miastko
Słupsk Dom Pomocy Społecznej "Leśna Oaza" ul. Leśna 8
76-200 Słupsk
Słupsk Dom Pomocy Społecznej Lubuczewo 29A
76-200 Słupsk
Starogard Gdański Dom Pomocy Społecznej Szpęgawsk, ul. Kasztanowa 23
83-200 Starogard Gdański
Starogard Gdański Dom Pomocy Społecznej ul. Hallera 27
83-200 Starogard Gdański
Starogard Gdański Dom Pomocy Społecznej Filia "Niezapominajka" ul. Jagodowa 19
83-200 Starogard Gdański
Starogard Gdański Dom Pomocy Społecznej Filia "La-Guardia" ul. Pawia 4
83-200 Starogard Gdański
Starogard Gdański Dom Pomocy Społecznej Rokocin, ul. Parkowa 4
83-200 Starogard Gdański
Starogard Gdański Dom Pomocy Społecznej "Stokrotka" al. Woj. Polskiego 12
83-200 Starogard Gdański
Gniew Dom Pomocy Społecznej ul. Gdańska 23
83-140 Gniew
Godziszewo Dom Pomocy Społecznej Damaszka 1
83-209 Godziszewo
Lubiszewo Dom Pomocy Społecznej Stanisławie 31
83-112 Lubiszewo
Pelplin Dom Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 2
83-130 Pelplin
Tczew Dom Pomocy Społecznej ul. Niepodległości 10
83-110 Tczew
Choczewo Dom Opieki - Dom Seniora "Bryza" Osieki Lęborskie 23
84-210 Choczewo
Kniewo Dom Seniora "Pogodne Słoneczko" ul. Krótka 11
84-252 Kniewo
Koleczkowo Dom Seniora Bryza w Koleczkowie ul. Wojska Polskiego 23
84-207 Koleczkowo
Gniewino Dom Pomocy Społecznej Strzebielinek
84-250 Gniewino
Wejherowo Dom Pomocy Społecznej ul. Przebendowskiego 1
84-200 Wejherowo
Wejherowo Dom Pomocy Społecznej ul. Św. Jacka 14
84-200 Wejherowo
Janowo Dom Seniora - Centrum Rehabilitacji i Kultury w Ulesiu Ulesie
13-113 Janowo
Gniezno Dom Seniora "Jesienny Azyl" ul. Libelta 6a
62-200 Gniezno
Jelitowo Dom Pod Aniołem Jelitowo 1
62-242 Jelitowo
Lipno Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy SENIOR Mórkowo 1C
64-111 Lipno
Stepnica Dom Seniora "Stepniczanka" ul. Wojska Polskiego 13
72-112 Stepnica
Dębce Dom Pomocy Społecznej Dębce 11
74-100 Dębce
Rymań Rodzinny Dom Opieki "Rafael" Dębica 65
78-125 Rymań
Mielno Dom Opieki "Piast" ul. Piastów 7
76-032 Mielno
Świnoujście Rezydencja Seniora Jantar ul. Matejki 19
72-600 Świnoujście
Brodnica Całodobowy Dom Opieki "Seniorowo" Szołdry 21
63-112 Brodnica
Puszczykowo Pensjonat "Radosna Jesień" ul. Zalesie 6
62-040 Puszczykowo
Puszczykowo Rezydencja Seniora Puszczykowo ul. 3 Maja 42 A
62-040 Puszczykowo
Świnoujście Ośrodek Rehabilitacyjno-Sanatoryjny Korab Żeromskiego 3
72-600 Świnoujście
Pobiedziska Dom Opieki Społecznej "Hospes Hospiti Sacer" ul. Słoneczna 46
62-010 Pobiedziska
Luboń Prywatny Dom Opieki ul. Złota 4
62-030 Luboń
Świnoujście Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Amigo Słowackiego 2
72-600 Świnoujście
Czapury Dom Opieki Pielęgniarskiej ul. Poznańska 66
61-160 Czapury
Ustronie Morskie Wodnik SPA *** Kościuszki 5
78-111 Ustronie Morskie
Dźwirzyno ORW Bryza Piastowska 4-6
78-131 Dźwirzyno
Koszalin Centrum Rehabilitacyjno-medyczne NORMAN Pomorska 28
75-393 Koszalin
Kołobrzeg Szpital Uzdrowiskowy Muszelka - Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Słowackiego 6-8
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Ośrodek Wypoczynkowo - Sanatoryjny "SOBÓTKA" Sienkiewicza 13
72-600 Świnoujście
Chłopy Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny LEDAN Kapitańska 61/63
76-034 Chłopy
Kołobrzeg Ośrodek Wypoczynkowo Rehabilitacyjny "Perełka" Portowa 17
78-100 Kołobrzeg
Świnoujście Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Sasanka" Konopnickiej 17
72-600 Świnoujście
Niechorze Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Jantar" al. Bursztynowa 31
72-350 Niechorze
Pogorzelica Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Sandra" Wojska Polskiego 3
72-351 Pogorzelica
Pogorzelica Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Stoczniowiec" Teligi 1
72-351 Pogorzelica
Mrzeżyno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Meduza" Portowa 2
72-330 Mrzeżyno
Unieście Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "SOFRA" Chełmońskiego 2
76-032 Unieście
Dziwnówek Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Sedyko" Morska 12/14
72-420 Dziwnówek
Kamień Pomorski Szpital Uzdrowiskowy Mieszko Uzdrowisko Kamień Pomorski Wojska Polskiego 2
72-400 Kamień Pomorski
Kołobrzeg Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar" Rodziewiczówny 24
78-100 Kołobrzeg
Kołobrzeg Ośrodek “Phoenix" - Obiekty Sanatoryjno-Wczasowe "Północ" Sp. z o.o. Słowackiego 1
78-100 Kołobrzeg
Mielno Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny AFRODYTA Piastów 7
76-032 Mielno
Mrzeżyno Ośrodek Rehabilitacyjni-Wypoczynkowy FAMA-STA Kołobrzeska 32
72-330 Mrzeżyno
Niechorze Dom Wypoczynkowy "Passat" Marynarska 3
72-350 Niechorze
Połczyn Zdrój Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy "Hopferówka" Solankowa 8
78-320 Połczyn Zdrój
Połczyn Zdrój Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Borkowo" - Uzdrowisko Połczyn S.A. Sobieskiego 13
78-320 Połczyn Zdrój
Ustronie Morskie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "ZAGŁĘBIE" Bogusława XIV 3
78-111 Ustronie Morskie
Dziwnówek Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Zorza 1-go Maja 17
72-420 Dziwnówek
Ustronie Morskie Polski Związek Niewidomych / Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny KLIMCZOK Okrzei 1
78-111 Ustronie Morskie
Ustronie Morskie Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Wiki" Rolna 27
78-111 Ustronie Morskie
Ustronie Morskie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "MAX" Kościuszki 18
78-111 Ustronie Morskie
Ustronie Morskie Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny "Cechsztyn" Bol.Chrobrego 58
78-111 Ustronie Morskie
Unieście Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Polonez" Porucznika Surja 10-12
76-032 Unieście
Świnoujście Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Admirał " - UZDROWISKO ŚWINOUJŚCIE Żeromskiego 13
72-600 Świnoujście
Świnoujście Ośrodek Wczasowo-Sanatoryjny "Złoty kłos" Słowackiego 13/15
72-600 Świnoujście
Sarbinowo Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "SOPHIA BRYZA" Nadmorska 97
76-034 Sarbinowo
Sarbinowo Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Kamyczek Nadmorska 69
76-034 Sarbinowo
Sarbinowo Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy "Violetta" Wczasowa 3
76-034 Sarbinowo
Sarbinowo Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Jagoda" Wczasowa 1a
76-034 Sarbinowo
Sarbinowo Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "SŁONECZNY BRZEG" Nadmorska 73
76-034 Sarbinowo
Sarbinowo Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BESKID Nadmorska 95
76-034 Sarbinowo
Sarbinowo Ośrodek Wczasów Rodzinnych i Rehabilitacyjnych "Zem-Tourist" Sp. z o.o. Nadmorska 95,
76-034 Sarbinowo
Mrzeżyno Ośrodek Wczasowo Rehabilitacyjny "Agawa" Śliska 5
72-330 Mrzeżyno
Gąski Ośrodek Rekreacyjny AGA ul.Nadbrzeżna 96
76-034 Gąski
Świnoujście Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy "IRYS" Żeromskiego 2
72-600 Świnoujście
Kołobrzeg Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy "Chalkozyn" Zdrojowa 1
78-100 Kołobrzeg
Mielno Ośrodek Leczniczo- Wypoczynkowy "Eden" Morska 20A
76-032 Mielno
Mrzeżyno Kompleks Wczasowo - Rekreacyjny "LAGUNA" Kołobrzeska 17
72-330 Mrzeżyno
Świnoujście Hotel Swarożyc - Uzdrowisko Świnoujście Emilii Gierczak 1
72-600 Świnoujście
Kołobrzeg Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy "Bursztyn" Chopina 3a
78-100 Kołobrzeg
Dąbki GEOVITA sp. z o.o. w Warszawie - Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Uzdrowisku Dąbki Letniskowa 4
76-156 Dąbki
Kołobrzeg Olymp II ul. Kościuszki
78-100 Kołobrzeg
Międzyzdroje Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Gryfa Pomorskiego 74
72-500 Międzyzdroje
Międzyzdroje Wojskowy Dom Wypoczynkowy w Międzyzdrojach Promenada Gwiazd 3
72-500 Międzyzdroje