|

Dom Kuracyjny MESSA

Hotel*** „Dom Kuracyjny – Messa” to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w popularnym kurorcie Władysławowo, nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu najpiękniejszej plaży w Polsce. Nasz hotel to miejsce do realizowania turystyki zdrowotnej, to również odpowiedni adres dla każdego kto pragnie spędzić wymarzone rodzinne wakacje. Bliskość morza sprawia, że urlop w hotelu Dom Kuracyjny – Messa to nieograniczone możliwości korzystania z licznych atrakcji naturalnych takich jak długie spacery plażą, wspaniałe sosnowe lasy oraz niespotykane w innych częściach kraju wielkie ilości jodu który ma pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie. Położenie naszego obiektu to również czas który pozwala odwiedzić wiele atrakcji turystycznych m.in. fokarium na Helu, urokliwe tereny kaszubszczyzny czy też zabytki Gdańska.

Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Gości, przygotowaliśmy obiekt w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a cały pobyt będzie można zaliczyć do udanych.

Kameralny hotel, komfortowe pokoje oraz liczne dodatkowe usługi to coś co każe osobiście zapoznać się z Domem Kuracyjnym – Messa.

Nasze pokoje to nie jedynie miejsce wypoczynku wpływające na wysoki komfort. Zadbaliśmy o wszystkich tych którzy oprócz urlopu pragną korzystać z przeróżnych zabiegów dla ciała i ducha. Rehabilitacja, zabiegi spa to wszystko czeka na przybywających do hotelu gości. Równocześnie dzięki udanej współpracy z Wła-Med czyli Zakładem Opieki Medycznej, zlokalizowanej w sąsiedztwie naszego obiektu, mogą Państwo korzystać z szeregu usług medycznych. Dlatego nasza oferta to również doskonała propozycja dla wszystkich tych którzy myślą by w najbliższym czasie odwiedzić sanatorium, podreperować zdrowie.

Naturalnie nie zapominamy o smakoszach którzy pragną nasycić swój zmysł smaku, kochają odkrywać nowe potrawy. Hotelowa restauracja to najwyższy poziom przygotowania i serwowania dań. Na pierwszy plan wysuwa się przepyszna i zróżnicowana kuchnia kaszubska. Nasze menu zostało tak skonstruowane aby każdy znalazł coś dla siebie. Do tego polecamy wieczorny relaks w naszym barze gdzie specjaliści za barem przygotują dla was najbardziej oryginalne drinki oraz koktajle

Dowiedz się więcej  Alauctus-Care

ADRES

Niepodległości 10

KOD POCZTOWY

84-120

MIEJSCOWOŚĆ

Władysławowo

ADRES E-MAIL

recepcja@messawladyslawowo.pl

TELEFON

58 674 08 84

Podobne wpisy