Dom Seniora Willa nad Potokiem

Dom Seniora Willa nad Potokiem to nowoczesny ośrodek mieszkalny dla osób starszych, położony w malowniczej okolicy Gdańska. Ośrodek oferuje luksusowe i komfortowe pokoje oraz apartamenty, wyposażone w wygodne łóżka, biurka, telewizory i dostęp do internetu. W Willi nad Potokiem znajduje się również bogato wyposażona sala rehabilitacyjna oraz gabinety lekarskie i pielęgniarskie, dostępne dla mieszkańców w celu utrzymania ich zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ośrodek zapewnia także szeroki wachlarz rozrywek i zajęć, takich jak gry planszowe, koncerty, wycieczki oraz zajęcia sportowe i relaksacyjne. W Domu Seniora Willa nad Potokiem dbamy o to, by nasi mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie, dlatego też zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę opiekującą się naszymi pensjonariuszami.

Willa nad Potokiem to idealne miejsce dla osób szukających spokojnego i komfortowego miejsca do mieszkania w późniejszym wieku. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia nas osobiście.

Dowiedz się więcej  Dom Dziennego Pobytu Maria Magda

Podobne wpisy