Dom Seniora Złoty Wiek

Dom Seniora Złoty Wiek w Węgielni jest miejscem, w którym seniorzy mogą spędzić swoje emerytalne lata w komfortowych warunkach. Ośrodek oferuje pokoje jedno- i dwuosobowe, wyposażone w wygodne łóżka, szafki i biurka. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki z prysznicem.

Ośrodek posiada również salę rehabilitacyjną, gdzie seniorzy mogą korzystać z zajęć ruchowych i masaży. W ośrodku znajduje się również sala telewizyjna, biblioteka oraz sala gier i zabaw.

Personel ośrodka składa się z wykwalifikowanych opiekunów, którzy są do dyspozycji mieszkańców przez całą dobę. Oprócz opieki medycznej i pielęgnacyjnej personel zapewnia również rozrywkę i kulturalne wydarzenia dla mieszkańców.

Ośrodek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z ogrodem i miejscami do spacerów. Okolica jest również dobrze skomunikowana, co umożliwia seniorom wyjścia na spacery lub wizyty u rodziny.

Dom Seniora Złoty Wiek to idealne miejsce dla seniorów, którzy chcą spędzić swoje emerytalne lata w komfortowych i bezpiecznych warunkach, otoczeni opieką i uwagą wykwalifikowanego personelu.

Dowiedz się więcej  Dom Opieki Tęczowa Dolina

Podobne wpisy