Dom Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim

Dom opieki społecznej w Ostrowie Wielkopolskim

Osoby przewlekle somatycznie chore

Liczba miejsc: 76

Brak danych

Dane ośrodka:

Adres:

ul. Staroprzygodzka 19
63-400 Ostrów Wlkp.

Województwo: wielkopolskie
Powiat: ostrowski
Gmina: Ostrów Wielkopolski
Miasto: Ostrów Wielkopolski

Podmiot odpowiedzialny:

Powiat Ostrowski

Typ placówki:

Publiczna

Kontakt:

62-736-42-54

Opis ośrodka

Dom Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim to placówka zapewniająca opiekę oraz wsparcie dla osób przewlekle somatycznie chorych. Dom oferuje mieszkańcom kompleksową opiekę medyczną, pielęgnacyjną oraz rehabilitacyjną, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki do życia i codziennej aktywności.

Lokalizacja domu opieki społecznej w Ostrowie Wielkopolskim

Dom Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki znajduje się na ulicy Staroprzygodzkiej 19, w miejscowości Ostrów Wielkopolski, w województwie wielkopolskim. Placówka znajduje się na terenie Powiatu Ostrowskiego.

Jak się skontaktować z DPS w Ostrowie Wielkopolskim?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Domu Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim mogą kontaktować się z placówką pod numerem telefonu 62-736-42-54.

Patronka

Dom Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim nosi imię siostry Marii Benodyny Koterbianki, która jest jej patronką.

DPS w Psarach — ogólne informacje

Dom Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim to placówka zapewniająca kompleksową opiekę dla osób przewlekle somatycznie chorych. Placówka oferuje odpowiednie warunki do życia i codziennej aktywności. Znajduje się na ulicy Staroprzygodzkiej 19, w miejscowości Ostrów Wielkopolski, w województwie wielkopolskim, na terenie Powiatu Ostrowskiego. Kontakt z Domem Pomocy Społecznej można nawiązać pod numerem telefonu 62-736-42-54. Patronką placówki jest siostra Maria Benodyna Koterbianka.


Galeria

Podobne wpisy