Komarowo Dom Opieki „Nasz Dom” – Salus Komarowo

Opieka nad seniorami, w tym opieka paliatywna.

Liczba miejsc: nieznana

Brak danych

Dane ośrodka:

Adres:

KOMAROWO 15A
72- 105 LUBCZYNA

Województwo: zachodniopomorskie
Powiat: goleniowski
Gmina: Goleniów
Miasto: Komarowo

Podmiot odpowiedzialny:

SALUS KOMAROWO SP. Z O.O.

Typ placówki:

Prywatna

Kontakt:

Tel. 791 056 013,
 608 056 013

E-mail:  salus.dom@gmail.com

Opis Domu Opieki w Komarowie

Decyzja o utworzeniu domu opieki w okolicy Szczecina była wynikiem doświadczeń z opieką nad bliskimi. Właścicielem domu opieki „Nasz Dom” jest spółka Salus Komarowo. Ich misją jest zapewnienie seniorom spokojnej i godnej jesieni życia, otaczając ich troską, profesjonalizmem i ciepłem.

Dom opieki w Komarowie to nowoczesny i komfortowy dom opieki, który oferuje profesjonalną opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych. Pracujący tu personel to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają opiekę całodobową.

Wyposażenie Domu Opieki w Komarowie

Dom Opieki w Komarowie posiada przestronne i jasne pokoje, wyposażone w nowoczesne meble i sprzęt medyczny. Goście mogą korzystać z ogrodów i tarasów, a także z salonów z kominkiem i telewizorem oraz biblioteki. W Domu Opieki Salus zapewnia się także szeroki wybór zajęć rekreacyjnych i rozrywkowych oraz dostęp do lekarzy i specjalistów.

„Nasz Dom” w Komarowie to miejsce, gdzie goście mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a ich potrzeby i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opieka nad osobami starszymi ze Szczecina

Salus Komarowo szczególnie dba o seniorów ze Szczecina, zapewniając im spokojną i godną jesień życia. Współpracują ze szczecińskim hospicjum, otaczając opieką osoby po udarze oraz te wymagające opieki paliatywnej.

Salus Komarowospółka, która zaopiekuje się seniorami

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twój bliski będzie mógł spędzić spokojne chwile w otoczeniu profesjonalistów, Salus Komarowo to idealne miejsce. Wykwalifikowany personel wspiera seniorów w codziennych czynnościach, zapewniając jednocześnie domową atmosferę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia domu opieki w Komarowie.

Dowiedz się więcej  Dom Seniora Fundacji Nasza Arka Turowo


Galeria

Podobne wpisy