|

Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi

Dom Opieki Społecznej w Wielkiej Wsi

Dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualnie – 14 miejsca
Osoby dorosłe niepełnosprawne intelektualnie – 46 miejsc

Liczba miejsc: 60

5 172,00 zł / miesiąc

Dane ośrodka:

Adres:

Wielka Wieś 47
64-225 Kopanica

Województwo: wielkopolskie
Powiat: Wolsztyński
Gmina: Buk
Miasto: Wielka Wieś

Podmiot odpowiedzialny:

Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Mazowieckim

Typ placówki:

Działa na zlecenie Powiatu Wolsztyńskiego

Kontakt:

Tel. (+48) 68-384-05-70

Opis

Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi to placówka, która zapewnia opiekę i wsparcie osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Dom oferuje 14 miejsc dla dzieci i młodzieży oraz 46 miejsc dla osób dorosłych. Zlokalizowany jest we wsi Wielka Wieś, przy ulicy Kopanica 47, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim.

Dom Pomocy Społecznej prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej z Grodziska Mazowieckiego, na zlecenie Powiatu Wolsztyńskiego. W placówce zapewniony jest całodobowy nadzór medyczny oraz opieka pielęgniarska. Osoby przebywające w domu mają zapewniony dostęp do specjalistycznych terapii i zajęć rehabilitacyjnych.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi mają zapewnione wyżywienie oraz opiekę socjalną i psychologiczną. Placówka jest usytuowana w cichej i spokojnej okolicy, co sprzyja wypoczynkowi i relaksowi mieszkańców. Dom jest doskonale wyposażony i zadbany, co pozwala na komfortowe i bezpieczne zamieszkanie osobom niepełnosprawnym intelektualnie.

Galeria

Dowiedz się więcej  Dom Seniora Zielony Zakątek

Podobne wpisy