Dom Seniora Piastów Gród

Dom Seniora „Piastów Gród” powstał w wyniku zrozumienia potrzeb osób starszych wymagających całodobowej, specjalistycznej opieki, bezpieczeństwa i ciepła. Założycielką i właścicielką Domu Seniora jest Pani Anna Pietrucha, lekarka z wieloletnim stażem, specjalizująca się w medycynie rodzinnej. Dyrektorem Domu Seniora „Piastów Gród” jest wykwalifikowana pielęgniarka specjalizująca się w zarządzaniu jednostkami służby zdrowia Pani Edyta Stankiewicz – Starczan.

Doświadczenie w pracy zawodowej dało naszej właścicielce podstawy do utworzenia komfortowego Domu Seniora, w którym dokładamy najwyższych starań, aby nasi podopieczni czuli się dobrze. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie oferujemy wysoki standard usług, luksusowe pokoje oraz pomoc wykwalifikowanego, doświadczonego personelu.

Dom Seniora „Piastów Gród” dostosowany jest do potrzeb osób o obniżonej sprawności ruchowej i pozbawiony barier architektonicznych, posiada do dyspozycji podopiecznych grotę SPA, obszerny pokój dzienny, jadalnię, kaplicę, nowoczesną kuchnię, każdy pokój wyposażony jest w dostęp do Internetu, urządzenie przywoławcze, telefon i telewizor.

Traktujemy naszych podopiecznych indywidualnie. Każdego otaczamy troską, opieką i zrozumieniem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom. Organizujemy zajęcia, które integrują, bawią, rozwijają pasje i podnoszą sprawność.

ADRES

ul. Zdrojowa 32

KOD POCZTOWY

57-340

MIEJSCOWOŚĆ

Duszniki Zdrój

ADRES E-MAIL

domseniora@piastowgrod.pl

TELEFON

74 866 07 70

STRONA WWW

http://www.piastowgrod.pl

Dowiedz się więcej  Dom Rodzinny w Biłgoraju

Podobne wpisy