Dom Seniora Złote Borki Rezydencja dla Seniorów Jarnołtówek

Grafika - DPS w Jarnołtówku

Osoby starsze i przewlekle somatycznie chore

Liczba miejsc: 62

Miesięczny koszt utrzymania mieszkańca w DPS w 2023 roku: nieznany

Dane ośrodka:

Adres:

JARNOŁTÓWEK 52
48-267 JARNOŁTÓWEK

Województwo: opolskie
Powiat: nyski
Gmina: Głuchołazy
Miasto: Jarnołtówek

Podmiot odpowiedzialny:

Agat Sp. z o. o.

Typ placówki:

prywatny

Kontakt:

 (34) 358 23 37
535 560 404

Opis Domu Seniora Złote Borki w Jarnołtówku

Położona w malowniczej miejscowości Jarnołtówek, Rezydencja dla Seniorów „Złote Borki” oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe warunki mieszkalne, ale także pełen zakres usług opiekuńczych i rehabilitacyjnych. Chcemy, aby każdy z naszych podopiecznych miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu życia.

Zakwaterowanie w DPS Złote Borki w Jarnołtówku

W skład naszej rezydencji wchodzą przemyślane pokoje – zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. Wszystkie są wyposażone w łazienki oraz telewizory. Dodatkowo, dla komfortu naszych mieszkańców, przygotowaliśmy przestronne sale wypoczynkowe, przytulne jadalnie oraz specjalną salę TV.

Doświadczony Personel na Najwyższym Poziomie

Nasz personel to wykwalifikowane osoby z pasją i zrozumieniem specyfiki opieki nad seniorami. Dzięki nim możemy zapewnić mieszkańcom profesjonalizm w każdym aspekcie opieki, a także zaoferować różnorodne zajęcia rekreacyjne, terapeutyczne oraz organizować ciekawe wycieczki.

Aktywne i Pełne Życia

DPS Złote Borki w Jarnołtówku to nie tylko miejsce odpoczynku, ale przede wszystkim aktywności. Chcemy, aby nasi podopieczni mogli cieszyć się pełnią życia, korzystając z różnorodnych form spędzania czasu, które oferujemy.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej rezydencji i przekonania się, jak wiele mamy do zaoferowania. Z nami seniorzy mogą cieszyć się każdym dniem w przyjaznym i ciepłym otoczeniu.

Galeria

Dowiedz się więcej  Dom Pomocy Społecznej w Dobrzeń Wielki

Podobne wpisy