DOM OPIEKI Villa Bona – Placówka Całodobowej Opieki

Villa Bona to nowoczesna placówka całodobowej opieki nad osobami starszymi, która mieści się w miejscowości Tychy. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną i pielęgnacyjną oraz zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę naszym mieszkańcom. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy zawsze służą pomocą i są gotowi zaspokoić potrzeby naszych podopiecznych.

W Villa Bona zapewniamy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, takie jak gry planszowe, seanse filmowe, wycieczki oraz zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe. Nasza placówka jest przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami i dysponuje specjalistycznym sprzętem rehabilitacyjnym.

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych mieszkańców, dlatego nasze jadłospisy są zróżnicowane i opracowane przez dietetyka. Nasze pokoje są przestronne i wyposażone w wygodne łóżka oraz meble. Do dyspozycji naszych mieszkańców jest też ogólnodostępna pralnia oraz salon fryzjerski.

Villa Bona to miejsce, w którym każdy znajdzie opiekę i wsparcie, jakiego potrzebuje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej  Dom Seniora Olive Garden

Podobne wpisy