||

OŚRODEK OPIEKUŃCZO-REHABILITACYJNY DLA OSÓB STARSZYCH I OSÓB Z CHOROBĄ ALZHEIMERA

Ośrodek powstał z myślą o pacjentach, którzy wymagają całodobowej opieki medycznej, są przewlekle chorzy, ograniczeni ruchowo, z demencją starczą i potrzebują stałego nadzoru. Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera jest w pełni prywatnym domem spokojnej starości. To jedyny taki dom opieki dla osób chorych na Alzheimera.

Aby w naszym Ośrodku podopieczni czuli się komfortowo i bezpiecznie, kadrę stanowią nieprzypadkowi ludzie: wykwalifikowane pielęgniarki, rehabilitanci, psychologowie, opiekunki, kucharki.

Gwarantujemy naszym podopiecznym domową atmosferę, pomoc w codziennych czynnościach, zajęcia terapii manualnej, pomoc w załatwianiu spraw osobistych, codzienną prasę, aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską i zajęcia rehabilitacyjne. Wizyta lekarska dwa razy w tygodniu.

Ośrodek powstał z myślą o pacjentach, którzy wymagają całodobowej opieki medycznej, są przewlekle chorzy, ograniczeni ruchowo, z demencją starczą i potrzebują stałego nadzoru. Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla osób starszych i osób z chorobą Alzheimera jest w pełni prywatnym domem spokojnej starości. To jedyny taki dom opieki dla osób chorych na Alzheimera. Aby w naszym Ośrodku podopieczni czuli…

74 813 68 74

504 177 786

biuro@jodlowadolina.pl

Dowiedz się więcej  Zakład Opiekuńczo - Leczniczy Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej

Podobne wpisy