Sanatorium Julianówka

Sanatorium Uzdrowiskowe „Julianówka” to dobrze wyposażony II-piętrowy obiekt znajdujący się w centralnej części uzdrowiska Ciechocinek.

  Ciekawą atrakcję stanowi sąsiedztwo deptaka ciechocińskiego wraz z dywanami kwiatowymi oraz własny nowoczesny basen rekreacyjno-rehabilitacyjny z atrakcjami wodnymi.

  Sanatorium „Julianówka” posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym następujących schorzeń:

  • układu ruchu,
  • reumatycznych,
  • górnych dróg oddechowych,
  • układ krążenia,
  • przemiany materii (cukrzyca)

  Miła i profesjonalna obsługa zaprasza na posiłki z uwzględnieniem diet leczniczych zgodnie z zaleceniami lekarskimi do jadalni sanatoryjnej, w której niepowtarzalną atmosferę tworzy gustowny wystój oraz naturalna, zielona roślinność.

W wolnym czasie proponujemy: zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji turystycznych Ciechocinka, biesiady regionalne, wspólne śpiewanie przy ognisku, wieczorki zapoznawcze i pożegnalne, prelekcje, koncerty, przejażdżki tramwajem konnymi, rejsy spacerowe po Wiśle, wycieczki piesze i autokarowe do najciekawszych miejsc regionu.

  Po dniu pełnym wrażeń wieczór można spedzić w kawiarni sanotoryjnej „Urocza” na wieczorku tanecznym przy akompaniamencie muzyki lekkiej, łatwej i do tańca.

  Personel Sanatorium „Julianówka” zadba o to, aby Państwa pobyt przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze.

ADRES

ul. Widok 10

KOD POCZTOWY

87-720

MIEJSCOWOŚĆ

Ciechocinek

ADRES E-MAIL

recepcja@julianowka.pl

TELEFON

54-283-63-12

Dowiedz się więcej  Tanie sanatorium dla emerytów nad morzem

Podobne wpisy