Dom Opieki „Marion”

Dom Opieki Marion zaprasza osoby, które wymagają całodobowej, okresowej i dziennej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności i pragną w spokoju i ciszy, wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi, spędzać miło czas ciesząc się jesienią życia. To miejsce, w którym Państwa bliscy będą się czuli jak w swoim własnym domu.

Spokój i piękna okolica są na jesień życia wręcz wymarzone, ponieważ dają poczucie bezpieczeństwa – podobnie jak i fachowa opieka nad osobami starszymi, którą zapewniamy naszym pensjonariuszom. Znajdują się oni pod stałym nadzorem lekarza rodzinnego mającego do dyspozycji świetnie wyposażone zaplecze medyczne oraz wykwalifikowanego i doświadczonego personelu. Prowadzimy także zajęcia terapeutyczne, oraz grupowe zajęcia rehabilitacyjne.

Dom Opieki MARION jest znakomicie przystosowany do potrzeb i wymagań seniorów. To funkcjonalny budynek, w którym zastosowano rozwiązania przyjazne mieszkańcom mniej sprawnym ruchowo, pozbawiony jest barier architektonicznych etc. Posiadamy jedno-, dwu- i trzyosobowe, w pełni wyposażone pokoje z łazienkami. Atrakcyjna lokalizacja w Krubinie k/Legionowa – Warszawa znajduje się zaledwie o niecałe pół godziny drogi stąd – sprzyja częstym odwiedzinom i sprawia, że dojazd do nas jest bardzo prosty.

ADRES

ul. Nowodworska 13

KOD POCZTOWY

05-124

MIEJSCOWOŚĆ

Krubin

ADRES E-MAIL

biuro@dom-opieki.com

TELEFON

518 727 694

501 210 951

Podobne wpisy