„Promed” Przedsiębiorstwo Usługowe Jerzy Prądzyński

Firma Pro-Med funkcjonuje na rynku od 2002r. Świadczymy usługi medyczne na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju. 

W ramach realizacji usług dysponujemy ambulansami wyposażonymi zgodnie z wymogami Ministerstwa Zdrowia i Opieki
Społecznej odpowiadającej normom PN EN 1789:2008. 

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem medycznym i doskonale wyszkoloną kadrą pracowników psiadającą wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe związane ze specyfikacją działalności naszej firmy. 

Transport pacjenta obejmuje profesjonalną obsługę (transport „od łóżka do łóżka”), opiekę i pomoc podczas transportu. Istnieje możliwość nawiązania współpracy z lekarzami wielu specjalności w przypadku zaistniałej potrzeby transportu pacjenta z asystą lekarza. Naszą ofertę poszerzyliśmy o usługi w zakresie zbezpieczenia medycznego imprez masowych. Doświadczenie jakie ciągle zdobywamy w zabezpieczeniu wielu koncertów, imprez sportowych, festynów i innych wydarzeń kulturalnych, umożliwa nam świadczenie usług na wysokim poziomie. Współpracujemy z dużym powodzeniem z wieloma zakładami Opieki Zdrowotnej co dokumentują referencje zawarte w osobnym dziale naszej strony. 

ADRES

Modrzewionwa 10

KOD POCZTOWY

87-400

MIEJSCOWOŚĆ

Golub-Dobrzyń

ADRES E-MAIL

pro.med@op.pl

TELEFON

56 6833438

606153800

Podobne wpisy