RADIO – TAXI PARTNER SP. Z O.O. Kraków

Radio Taxi Partner
jest firmą prowadzącą swoją działalność w zakresie przewozu osób taxi, oraz osób niepełnosprawnych od 1998 roku. Na podstawie zawartych umów z Urzędem Miasta Krakowa przewozimy osoby niepełnosprawne na terenie Gminy Kraków, a od 1998 r. dowozimy do szkół i ośrodków dzieci niepełnosprawne na terenie Gminy Kraków. 

Specjalistyczne pojazdy
Przewozy te realizujemy mając do dyspozycji piętnaście samochodów, są to specjalistyczne pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich wyposażonych w hydrauliczne windy z możliwością odpowiedniego ich zabezpieczenia oraz zapięcia w pasy bezpieczeństwa przewożonych osób trakcie transportu. Posiadamy również około dwustu samochodów osobowych. 

Bezpieczeństwo
Pojazdy te wyposażone są w łączność radiową z centralą dyspozytorską, a ta ma możliwość szybkiego powiadomienia o ewentualnych zaistniałych nieprzewidzianych sytuacjach odpowiednich służb i rodziców lub opiekunów przewożonych dzieci. 

Usługi dla gmin
Wykonujemy również tego samego typu specyficzne usługi dla ościennych gmin między innymi dla Gminy Wieliczka, Kocmyrzów,Zielonki, Jerzmanowice oraz Wielka Wieś. Specyfika tego typu przejazdów powoduje, że nasza firma podchodzi do obowiązków sumiennie traktując te usługi jako priorytetowe. 

Profesjonalni kierowcy
Na uwagę zasługuje również fakt zatrudnienia doświadczonych z wieloletnim stażem kierowców którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz ukończone szkolenia w zakresu pierwszej pomocy zgodne z standardami Europejskiego Czerwonego Krzyża. 

Wysokie kwalifikacje
Kierowcy współpracujący z naszą firmą w trosce o komfort i bezpieczeństwo przechodzą szkolenia z zakresu przenoszenia i przewożenia dzieci niepełnosprawnych, Radio Taxi Partner uzyskało licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób, a bezpośrednio odpowiedzialny za transport Prezes Zarządu uzyskał Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Osób. 

Transport na terenie całego kraju
Realizujemy również przewozy po terenie całego kraju, współpracujemy z biurami podróży a nasze ceny są konkurencyjne i zawsze negocjowane. 

ADRES

ul. Władysława Jagiełły 20/1

KOD POCZTOWY

31-711

MIEJSCOWOŚĆ

Kraków

ADRES E-MAIL

bok@radiotaxipartner.pl

TELEFON

012 647-03-95

STRONA WWW

www.radiotaxipartner.pl

Podobne wpisy